< sekcia Kultúra

Prečítajte si Milenca

Foto: Bux.sk

Príbeh Milenec je zo súčasnosti a pôsobí natoľko autenticky, že ako sama autorka so smiechom hovorí, už teraz sa červená pri stretnutí so svojimi čitateľkami.

Bratislava 14. mája (TERAZ.sk) - Novinárka Saša sa počas interview zoznámi s Róbertom Horským, manželom známej moderátorky erotickej relácie. Úspešný podnikateľ nezostáva nič dlžný svojej povesti donchuana a urputne sa snaží čerstvo rozvedenú štyridsiatničku očariť. Už pri prvom rozhovore si s ňou potyká a dostane ju do pomykova. „Ešte pred chvíľou som si myslela, že budem mať exkluzívny článok do najnovšieho čísla, a namiesto rozhovoru sa tu bozkávam s manželom najpretriasanejšej celebrity za posledné dva mesiace,“ s hrôzou si pomyslela Saša.

Milenec je nová kniha z edície Príbehy z kabelky. Marika Studeničová napísala pútavú knižku o zrelej žene, ktorá má právo na lásku, aj na omyly. Saša je totiž Róbertom zaskočená, hoci si uvedomuje, že len pred dvomi mesiacmi sa oženil s moderátorkou erotickej relácie Hviezdička. „Vzal si excentrickú ženskú so silikónovými kozami, s botoxom v čele a kyselinou hyalurónovou v perách. Keď sa po nedávnom zákroku ukázala na verejnosti, v redakcii sme sa zhodli na tom, že sa začína podobať na kačicu,“ spomína Saša.

Sedí u Róberta, snaží sa urobiť interview do ženského magazínu a odrazu sa nevyzná sama v sebe – napriek zásadám a istému konzervativizmu zisťuje, že Róbert jej nie je ľahostajný. Podľahne šarmantnému zvodcovi? Takýto románik nevyhnutne zaváňa škandálom...

Príbeh Milenec je zo súčasnosti a pôsobí natoľko autenticky, že ako sama autorka so smiechom hovorí, už teraz sa červená pri stretnutí so svojimi čitateľkami. Marika Studeničová pritom vie, o čom píše. Vedie rubriku Svet ženy v istom bulvárnom denníku a venuje sa aj šoubiznisu. Má vlastnú tolkšou s českou speváčkou Naďou Urbánkovou a ako tvrdí, život sa v istom zmysle naozaj začína po štyridsiatke.

Začnite čítať na BUXe už teraz knihu Milenec.