Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 15. júl 2024Meniny má Henrich
< sekcia Kultúra

Rockové mrazenie bude v Púchove, prinesie koncerty legiend

MAŤO ĎURINDA. Foto: TASR/Ladislav Novák

Fanúšikovia sa môžu tešiť na koncerty slovenských stálic - Tublatanky a Slobodnej Európy, ktoré to na pódiách roztáčajú už od 80. rokov. Zostavu doplnia Peter Cmorik, Majk Spirit a skupina Arzén.

Bratislava 23. októbra (TASR) - Na zimnom festivale Rockové mrazenie sa v tomto roku predstavia aj domáce hudobné legendy Tublatanka i Slobodná Európa a s nimi aj ďalší účinkujúci. Fanúšikovia sa zídu v piatok 4. decembra v Púchove.

Po Bratislave sa putovný festival tentoraz sťahuje severnejšie, priaznivcov rockovej hudby pozývajú organizátori do púchovskej sTC Arény. V nej bude napriek názvu podujatia horúco, postará sa o to zostava účinkujúcich.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na koncerty slovenských stálic - Tublatanky a Slobodnej Európy, ktoré to na pódiách roztáčajú už od 80. rokov. Zostavu doplnia Peter Cmorik, Majk Spirit a skupina Arzén.

"Ako každoročne aj tentoraz sa na Rockové mrazenie tešíme. Zakaždým na ňom vládne príjemná, už mierne vianočná atmosféra, ktorej, samozrejme, dominuje kvalitná hudba. Tento rok sme sa rozhodli potešiť nielen priaznivcov rocku, ale dovolili sme si aj žánrovú odbočku v podobe Majka Spirita," povedal za organizátorov pre médiá Dušan Drobný.

Okrem umeleckého zážitku sa návštevníci Rockového mrazenia môžu tešiť na tradičnú súťaž. Na mieste prebehne vianočné žrebovanie o zaujímavé ceny, medzi ktorými nebudú chýbať vstupenky na nadchádzajúce ročníky festivalov Topfest a Lodenica.

"Mikuláš príde o niečo skôr ako zvyčajne," doplnil Drobný. "Pozývame všetkých ľudí, nielen z Púchova a okolia, aby si prišli užiť prvý decembrový piatkový večer spolu s nami."

Rockové mrazenie v púchovskej sTC Aréne odštartuje o 18. hodine. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal aj na webe ŽijemeHudbou.sk. TASR informoval PR manažér podujatia Ján Kakaščík.