Quantcast
< sekcia Kultúra

Skupina One Direction si dopraje ročnú pauzu

One Direction Foto: TASR/AP

Špekuluje aj o možnosti, že by skupina v skutočnosti stála pred definitívnym koncom.


Londýn 25. augusta (TASR) - Britsko-írska chlapčenská popová skupina One Direction potvrdila, že na budúci rok si vyberie zaslúženú "umeleckú" prestávku.

Prostredníctvom jednej zo sociálnych sietí jej členovia Nial Horan (21) i Louis Tomlinson (23) a Liam Payne (21) ubezpečili početnú skupinu fanúšičiek, že si nemusia robiť starosti, keďže formácia má ešte veľké ciele a chce ešte všeličo dokázať. Je to len prestávka, nikam neodchádzame, zdôraznili. Ďakujeme za všetko, čo ste pre nás urobili, bolo to päť najúžasnejších rokov a mnohé je ešte pred nami, napísal dnes posledný z menovaných členov formácie.

Napriek spomínaným ubezpečeniam sa v branži nahlas špekuluje aj o možnosti, že by skupina v skutočnosti stála pred definitívnym koncom. V januári sa síce na trhu objaví nový album kvarteta, avšak inak sú záujmy jednotlivých členov veľmi odlišné.

Harry Styles (21) by rád uspel v Hollywoode, Louis Tomlinson sa chce koncentrovať na potomka, Nial Horan dá prednosť golfu a Liam Payne sústredí maximum svojho kumštu na prípravu a realizáciu sólového albumu.

Údajne sú však všetci s týmito odlišnosťami uzrozumení a doprajú si iba rok na ich realizáciu, aby sa potom s ešte väčšou vervou pustili do spoločnej práce.