Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Streda 17. júl 2024Meniny má Bohuslav
< sekcia Kultúra

Jaslovské Bohunice pozývajú na countryfest

Na archívnej snímke vystúpenie skupiny Šidlo na medzinárodnom hudobnom festivale Countryfest Bohunice v Jaslovských Bohuniciach. Foto: TASR Lukáš Grinaj

O hudobný program slávnosti countryfestu sa postará viacero kapiel zo Slovenska i Českej republiky.

Jaslovské Bohunice 19. júla (TASR) - Festival Countryfest Bohunice, ktorý sa bude konať v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach pri Trnave 21. až 23. júla, bude nielen trojdňovou oslavou hudobného žánru country. Do programu sú zaradené aj sprievodné akcie pre celú rodinu a predaj produktov lokálnych výrobcov. Informovala o tom Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Trnava Tourism.

"Od začiatku razíme cestu rodinného festivalu, a preto k nám prichádza aj množstvo detí. Pripravili sme im súťaže, indiánsky tábor, člnkovanie na rybníku, jazdu na koni i lanovú dráhu. V gastrozóne si všetci pochutnajú na klasických festivalových jedlách," uviedol za organizátora, obec Jaslovské Bohunice Roman Áč.

O hudobný program slávnosti countryfestu sa postará viacero kapiel zo Slovenska i Českej republiky. "Na festivale vystúpi 16 hudobných zoskupení. Najväčšími hviezdami sú určite kapela Čechomor, Jana Kirschner a Bystrík Banda. Sme však veľmi radi, že pozvánku prijal aj holandský tanečný súbor Music Road Pilots, patrí medzi špičku vo svojom žánri," doplnil Áč.