Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 22. september 2023Meniny má Móric
< sekcia Magazín

Bobby Brown obviňuje Whitney Houston, že s dcérou fajčila marihuanu

Bobby Brown bol ženatý s Whitney Houston Foto: TASR/AP Photo/Joe Cavaretta

Hudobník vyvracia správy, že nesie zodpovednosť za drogové problémy speváčky Whitney Houston, s ktorou boli manželmi v rokoch 1992-2007.

New York 9. júna (TASR) - V memoároch amerického speváka a skladateľa Bobbyho Browna, ktoré vyjdú knižne 13. júna, je mnoho obvinení voči jeho bývalej manželke a zosnulej speváčke Whitney Houston. Od obvinenia, že fajčila marihuanu spolu s vtedy ešte len dospievajúcou dcérou Bobbi Kristinou, až po tvrdenie, že hviezda mala ľúbostný vzťah s raperom Tupacom Shakurom. Informovala o tom v stredu tlačová agentúra AP.

V knižných pamätiach s názvom "Every Little Step" (Každý malý krok) Bobby Brown detailne opisuje svoje búrlivé roky s Whitney Houston a odcudzenie od ich spoločnej dcéry Bobbi Kristiny Brown po rozvode.

Americká speváčka Whitney Houstonová s dcérou Bobbi Kristinou Brownovou
Foto: TASR/AP


Hudobník vyvracia správy, že nesie zodpovednosť za drogové problémy speváčky Whitney Houston, s ktorou boli manželmi v rokoch 1992-2007. Bobby Brown ostro kritizuje aj jej rodinu a ostatných ľudí z jej okolia za to, že mu bránili stýkať sa s dcérou.

Whitney Houston zomrela v roku 2012 a Bobbi Kristina vlani.

Agentúra AP dostala možnosť kúpiť si výtlačok memoárov v stredu.