< sekcia Magazín

Každý deň na plese

Apartmánový dom Smrek pri Štrbskom plese Foto: J&T REAL ESTATE, a. s.

Bývajte alebo dovolenkujte v apartmánovom dome Smrek pri Štrbskom plese

Bratislava 10. októbra (OTS) - Získajte komfortné bývanie len na skok od Štrbského plesa a užívajte si bohaté možnosti trávenia voľného času.

Smrek ponúka 33 apartmánov o rozlohe od 53 do 132 m2. Na výber sú dvoj, troj a štvorizbové bytové jednotky, z ktorých si vyberie každý. Želania náročných klientov určite splnia aj dva veľkorysé štvorizbové mezonety. Ceny sa pohybujú od 110 tisíc eur s DPH. K výhodám apartmánov Smrek patrí, že si ich môžete zariadiť podľa Vašich predstáv. Počas Vašej neprítomnosti sa o apartmán postará správcovská spoločnosť.


Apartmánový dom Smrek pri Štrbskom plese
Foto: J&T REAL ESTATE, a. s.
Poloha Apartmánov Smrek prináša výhody po celý rok. Vychutnávať si môžete pozitívne účinky tatranských klimatických kúpeľov, relaxovať pri prechádzkach či člnkovaní na plese, objavovať krásy Tatier pri vysokohorskej turistike, navštíviť botanickú záhradu alebo sa kochať vyhliadkou z terasy na Lomnickom štíte.

V neďalekej Veľkej Lomnici čaká na milovníkov golfu najväčší areál na Slovensku rezort Black Stork, v ktorom nájdete aj štýlovú reštauráciu a wellness & spa s fitnescentrom a vonkajším vyhrievaným bazénom. Navštíviť môžete aj vodné svety Aquapark Tatralandia a Aquacity Poprad.

Milovníkov zimných športov poteší výborná dostupnosť lyžiarskych svahov a bežkárskych tratí. Súčasťou kúpy sú aj dva celosezónne skipassy do najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku. Apartmány Smrek znamenajú nielen prírodu, ale aj zaujímavé zážitky vždy na dosah.
Apartmánový dom Smrek pri Štrbskom plese
Foto: J&T REAL ESTATE, a. s.