< sekcia Magazín

Catherine Zeta-Jonesová a Michael Douglas sú po odlúčení opäť spolu

Americký herec a producent MICHAEL DOUGLAS, držiteľ dvoch Oskarov, troch Zlatých glóbusov a ďalších ocenení. Známym sa stal po účinkovaní v detektívnom seriáli zo 70-tych rokov 20. storočia V uliciach San Francisca. Potom nasledovali filmy Wall Street, Osudová príťažlivosť, Vojna Roseovcov, Základný inštinkt, Voľný pád, Hra alebo Traffic - Aféry (bez)mocných. Jeho manželkou je herečka a hollywoodska hviezda Catherine Zeta-Jonesová (na snímke) Foto: TASR/AP

Prominentný herecký pár je spolu 13 rokov.

Londýn 2. novembra (TASR) - Záchrana manželstva je zrejme na dobrej ceste: Hollywoodsky herecký pár Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová sú po šiestich mesiacoch opäť spolu, informovali dnes na svojich stránkach britské denníky Daily Mail a Daily Mirror.

Štyridsaťštyriročná pôvodom waleská herečka znova žije vo svojom byte v New Yorku so 69-ročným Douglasom. Ten mal nedávno oznámiť novinku svojim priateľom s tým, že "nemôže byť šťastnejší".

Na premiére svojho najnovšieho filmu s názvom Last Vegas mal Douglas na ruke opäť svoj snubný prsteň. Podľa jedného svedka mu Catherine popriala veľa šťastia, na čo Douglas odvetil "vďaka drahá" a usmial sa.

V piatok bol Douglas hosťom televíznej šou Live With Kelly & Michael, kde sa rozplýval, ako prežil s manželkou a deťmi sviatok Halloween.

Prominentný herecký pár je spolu 13 rokov, má dve deti a ich spoločný majetok má odhadovanú hodnotu 185 miliónov dolárov. O ich rozchode médiá informovali koncom augusta, pričom dovtedy sa neukázali spolu na verejnosti štyri mesiace.

V roku 2011 sa Zeta-Jonesová prvýkrát liečila na psychiatrickej klinike z bipolárnej poruchy. V tom čase bojoval jej manžel s rakovinou. Na jar tohto roku sa herečka na kliniku vrátila.