Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 1. marec 2024Meniny má Albín
< sekcia Magazín

Finalistky Miss Universe si užívajú dovolenku v Turecku

Najkrajšie Slovenky, ktoré sa prebojovali až do veľkolepého finále súťaže krásy Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 vymenili starosti a tvrdú prácu za príjemné leňošenie.

Bratislava 8. júna (TERAZ.sk) - Chcete vedieť, čo robia nádherné finalistky tohtoročnej Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 po jarnom kolotoči príprav a aprílovom finále? Vychutnávajú si plnými dúškami dovolenku v tureckom stredisku Side. Atraktívne Slovenky, na čele s víťazkou Ľubicou Štepánovou, postavili vďaka svojej kráse celý rezort do pozoru!

Najkrajšie Slovenky, ktoré sa prebojovali až do veľkolepého finále súťaže krásy Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 vymenili starosti a tvrdú prácu za príjemné leňošenie. Aktuálne si užívajú dovolenku v turisticky vyhľadávanom Turecku, vo vychytenom stredisku Side.


„Veľmi si to tu užívame! Cez deň sa opaľujeme a trávime čas v bazéne či pri mori a večer nechýba dobrá zábava,“ so slastným úsmevom na tvári zhodne prezrádzajú tohtoročné finalistky súťaže krásy. Rozsiahly hotelový komplex im ponúka viac ako dostatok možností na príjemné ničnerobenie i zábavu. Okrem bazénov a upravenej pláže sa môžu venovať šnorchlovaniu, biliardu, tenisu a vychutnať si relax aj v pravých tureckých kúpeľoch, ktorých povesť obletela celý svet.

Foto:
Atraktívne krásky s dokonalými krivkami pútajú tak pozornosť domácich, ako i ostatných dovolenkárov. Riaditeľka a organizátorka súťaže Miss Universe Slovenskej Republiky je na ne právom hrdá: „Dievčatá si takýto relax skutočne zaslúžia, pred samotným aprílovým finále sa pripravovali veľmi svedomito a tvrdo na sebe pracovali. Som rada, že vďaka cestovnej kancelárii CK Ruefa Reisen načerpajú v Turecku dostatok nových síl.“

Spokojnosť na tvárach tohtoročných finalistiek je očividná. Nech vás presvedčia priložené fotografie, na ktorých vás najkrajšie Slovenky očaria skvelou postavou, bezchybným opálením i vycibreným módnym vkusom.