Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 24. september 2023Meniny má Ľuboš aj Ľubor
< sekcia Magazín

Hrajte o akčnú jazdu s filmom Rýchlo a zbesilo v Londýne

Hrajte o akčnú jazdu s filmom Rýchlo a zbesilo v Londýne Foto: Cinema City

Aj vy patríte medzi fanúšikov akčného filmu Rýchlo a zbesilo a netrpezlivo očakávate desiate pokračovanie? Zbystrite pozornosť! So Cinema City môže jeden z vás vyhrať nezabudnuteľnú akčnú jazdu v Londýne inšpirovanú práve týmto filmom.

Bratislava 26. apríla (OTS) - Predpredaj vstupeniek na premiéru očakávaného akčného filmu Rýchlo a zbesilo 10 je už spustený a jeden šťastlivec môže pri tejto príležitosti vyhrať nezabudnuteľnú akčnú jazdu inšpirovanú filmom Rýchlo a zbesilo 10 pre dvoch v Londýne.

Mechanika súťaže je úplne jednoduchá. Stačí si kúpiť vstupenku od 25. apríla do 24. mája buď v kine Cinema City alebo online. Registrovať číslo svojej vstupenky do 24. mája na stránke http://rychloazbesilo.cinemacity.sk a možno práve jeden z vás bude šťastný výherca nielen výletu pre 2 do Londýna, ale aj akčného vodičského zážitku na závodnej dráhe Hemel Hempstead.

Na premiéru akčného filmu Rýchlo a zbesilo 10 sa môžete tešiť od 17. mája v kinách Cinema City. Pre väčší zážitok si môžete vychutnať film aj v obľúbených kinosálach 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.