Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Streda 6. december 2023Meniny má Mikuláš
< sekcia Magazín

Kôň krstil CD Zuzany Haasovej bešeňovskou vodou

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Skvelú príležitosť na podporu dobrej veci využili sestry Haasové a ďalšie známe Slovenky, ktoré počas víkendu jedinečnou Art fashion show podporili projekt Ľudia ľudom.

Bešeňová 28. júla (OTS) - Zuzka Haasová, spolu s koňom pokrstila horúce CD – Námornícka, čím iným, ako bešeňovskou vodou.

Krásny zážitok si odnášajú všetci z predchádzajúceho víkendu z vodného raja GINO PARADISE Bešeňová. Nielenže si každý mohol vyskúšať novinky - Raft River, prístrojové potápanie vo vraku lode či bazén Fun Bubble Pool. Naviac, každý mal možnosť stretnúť sa so známymi Slovenkami a získať podpis aj na autogramiáde. O všetky výnimočné zážitky sa postarali sestry Haasové.

Návštevníci mali o zábavu postarané, za dva dni si vypočuli koncert The Susie Haas Band, videli divadlo Haaf, art fashion show, tanečné vystúpenie TRIO OLGA a tiež aj krst CD Zuzany Haasovej.

V spolupráci s GINO PARADISE Bešeňová sme pripravili pestrý program, ktorým sme zároveň podporili deti zo sociálne slabších rodín, prostredníctvom projektu Ľudia ľudom. Chceli sme urobiť art show pre ľudí a myslím si, že sa nám to podarilo, ľudia boli skvelí, vytvorili úžasnú atmosféru a my sme si to skutočne užili,“ hovoria o podujatí sestry Haasové.

Už minulý rok som sa zúčastnila podobnej charitatívnej show v Bešeňovej, a už vtedy sme začali premýšľať ako v tejto tradícii môžeme pokračovať. Slovo dalo slovo a my sme radi, že sa tento projekt podaril. Zároveň som využila túto príležitosť, aby som pokrstila svoje horúce CD – Námornícka. Pokrstil ho kôň bešeňovskou liečivou vodou pramo z bazéna,“ dodáva so smiechom Zuzana Haasová.

Sestra Iveta Haasová hovorí o prehliadke: „na túto príležitosť som pripravila špeciálne kolekcie „Anatómia, Štruktúry a Kolekciu klobúkov,“ komentovala predvádzané kolekcie kostýmová dizajnérka Iveta Haasová. Na otázku, či Ivetka pracuje na nejakých projektoch, odpovedala: „momentálne natáčame nový seriál pre TV JOJ, kde pripravujem kostýmy, a jednou z postáv, ktorá bude kostýmy nosiť je aj sestra Zuzka.

V Bešeňovej pripravujú najlepší koktejl letnej zábavy aj na august. Do areálu prídu najkrajšie fitnessky, extrémne športy, Majk Spirit, Lady Mel, Johny Perfecto, HEX a opäť známe osobnosti. Počas celého leta sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. A to najlepšie nakoniec, celé leto sa súťaží o auto na víkend a o skvelé ceny. Viac na www.ginoparadise.sk.