Quantcast
< sekcia Magazín

Najkrajší letný šport sa hral vo veľkom štýle

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Novinkou tohto leta v GINO PARADISE Bešeňová sú dva nové beach volejbalové kurty.

Bešeňová 22. júla (OTS) - 20. júla ich prišli otestovať tímy z celého Slovenska, pretože sa tu konal turnaj v plážovom volejbale v trojčlenných mixoch. Skvelý sprievodný program, súťaže, vynikajúca hudba a aj DJ EKG, to všetko čakalo na návštevníkov.

Horúci piesok, vyšportované telá, kvalitné beach volejbalové ihriská, skvelá hudba, súťaže, hostesky, to je záruka skvelej akcie, akou bola COQUI beach volejbal tour v GINO PARADISE Bešeňová 20 júla. Hráči z celého Slovenska prišli otestovať nové beach volejbalové ihriská. Hralo sa v trojčlenných mix tímoch. Registrovalo sa 9 kvalitných družstiev. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Na piesku sa odohrali skutočné súboje, prejavili sa aj emócie, hoci šlo hlavne o športový zážitok. Z obidvoch skupín postúpili dve najlepšie družstvá, ktoré hrali o prvé 4 miesta.

Foto: GINO PARADISE Bešeňová
Na 4 mieste sa umiestnil tím GINO PARADISE Bešeňová, tretie miesto obsadil BEACHTEAM, druhé miesto patrilo Nerozhodným a prvé miesto získal tím TJ Máj Černová. Kapitán víťazného tímu hovorí: „na túto akciu sme sa veľmi tešili, lebo prostredie je skutočne fantastické, majú tu kvalitný piesok a vynikajúce kurty.“ Na otázku aký má recept na víťazstvo jednoznačne odpovedal: „vyžaduje si to tréning a prípravu po celý rok, kvalitných hráčov a chuť vyhrať“. Organizátor turnaja COQUI v zastúpení pána Bujíleka skonštatoval: „úroveň turnaja bola vynikajúca, v GINO PARADISE Bešeňová zdvihli latku skutočne vysoko, uvidíme či ju niektorý iný aquapark prekoná.“

Počas celého dňa prebiehal sprievodný program COQUI CHILL OUT ZONE, Coqui stage and DJ, MASKOT COQUI, celý deň prebiehali súťaže pre deti a dospelých, na návštevníkov čakal aj exotický bodypainting, spoločnosť všetkým robili krásne hostesky, tancovalo sa v štýle DANCING with The Coqui a vyvrcholením skvelého dňa bola show DJ EKG.

Toto leto je výnimočné, pretože sa návštevníci môžu zapojiť do súťaží o hodnotné ceny. Najpríťažlivejšou je súťaž „Vyhraj Mercedes-Benz na víkend s plnou nádržou“. Zapojiť sa môže každý dospelý návštevník, ktorý si zakúpi vstup Business Plus alebo VIP Plus, na bloček vypíše povinné údaje, bloček stačí už len hodiť do označenej urny pri vystavenom Mercedese-Benz v areáli. Počas celého leta a týchto skvelých akcií sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. Viac na www.ginoparadise.sk