Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Štvrtok 18. júl 2024Meniny má Kamila
< sekcia Magazín

Novinka na webe

Spoločnosť Nestville Distillery radostne informuje o spustení nového webu Foto: Nestville Distillery

Spoločnosť Nestville Distillery radostne informuje o spustení nového webu. O čom?

Hniezdne 15. apríla (OTS) - Predsa prvá a jedinečná slovenská whisky z malebnej dedinky Hniezdne, má svoju oficiálnu web stránku www.nestvillewhisky.sk

Nájdete tu všetky dôležité informácie o pôvode a histórii tohto lahodného nápoja. Neodmysliteľnou súčasťou je aj výrobný proces whisky a samozrejme sa dočítate odpoveď na otázku: Prečo whisky na Slovensku?

Ďalšou sekciou webu je aj E-SHOP, kde si môžete zakúpiť na dobierku výrobky a rôzne darčekové predmety.

Novinky na whisky webe obsahujú mediálne články, fotografie z akcií a súťaže, ktoré práve prebiehajú. Nesmie chýbať ani produkcia a jej rôzne ocenenia, ktoré prvá slovenská whisky už stihla úspešne získať na Slovensku ale aj v zahraničí.

Ak chcete všetko o prvej slovenskej whisky radšej na vlastné oči vidieť a počuť, neváhajte a príďte sa pozrieť aj s rodinou či priateľmi do expozície nášho Nestville Parku v Hniezdnom. Nachádza sa 5 km od Starej Ľubovne smerom na Poprad.

Využite možnosť stráviť príjemné chvíle s nádychom tradícií v unikátnom prostredí a odneste si so sebou nezabudnuteľné zážitky. Potrebné informácie k prehliadke nájdete v sekcii - NAVŠTÍVTE NÁS.

Veríme, že sa Vám bude naša nová stránka o whisky páčiť a tiež, že na nej ľahko nájdete všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú.