Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 14. jún 2024Meniny má Vasil
< sekcia Magazín

PRVÝKRÁT PRED KAMERAMI! Talkshow E-ženy

Na snímke debata občianskeho združenia E-ženy. Foto: Tablet.tv

Jedinečná forma networkingovej talkshow, formát, ktorý OZ E-ženy realizuje pravidelne raz do mesiaca.

Bratislava 10. mája (TABLET.TV) - Občianske združenie E-ženy organizuje debaty druhý rok. Od februára 2015 do mája 2016 vo svojej talkshow pirvítali, predstavili a spoznali štyridsaťštyri žien, ich silu, cestu, nádeje, sny, skúsenosti, priania, múdrosť, smiech aj slzy, ich odhodlanie aj otázky.

Talkshow je otvorená aj pre verejnosť, pravidelne sa na nej zúčastňuje do 50 divákov. Prostredníctvom tohto formátu OZ E-ženy podporuje a praktizuje "marketing srdcom".
Práve na pôde Roku E-žien zažívajú networking, ktorý má svoje reálne výsledky. Prepájajú svoje členky, a tak sa im darí podporovať spolupráce, z ktorých vznikajú nové projekty, priateľstvá a vzájomná pomoc či poradenstvo.

"Sila žien je v tom, že dokážu zdieľať. Hoci sme E-ženy, najradšej žijeme off-line a vytvárame čo najviac príležitostí na osobné stretnutia,"
hovorí ambasádorka OZ E-ženy a inšpirujúci kouč Andrea Trávničková.

Rok E-žien úspešne pokračuje aj v roku 2016. Vzhľadom na enormný záujem o účasť na talkshow sa rozhodli od septembra 2016 realizovať Rok E-žien na pravidelnej báze raz za tri mesiace v Bratislave a flexibilnej báze raz mesačne mimo regiónu Bratislava – podľa potreby a záujmu členiek v regiónoch o tento formát.

"Našim cieľom je priniesť myšlienku E-žien aj do regiónov. Reagujeme tak na opakované výzvy našich členiek a sympatizantiek, ktorým takáto aktivita v miestach ich bydlísk chýba," zdôrazňujú členky OZ E-ženy.