< sekcia Magazín

Slovensko má piateho najkrajšieho muža na svete

Foto: TASR/Dávid Novotný

Ján Haraslín je 23-ročný študent z Bratislavy. Na finálovom večierku mu gratulovali premiérka Thajského kráľovstva Jinglak Šinavatra či predstavitelia hudobnej a modelingovej scény.

Bratislava 25. novembra (TERAZ.sk) - Slovensko zaznamenalo veľký úspech vo svete mužskej krásy. Máme piateho najkrajšieho muža na svete. Je ním Ján Haraslín. V thajskom Bangkoku sa konalo v noci finále sútaže Mister Intenational, kde súperilo 50 súťažiacich pánskej krásy z celého sveta. Slovenskú republiku reprezentoval víťaz súťaže Muž roku SR 2012.

Foto: TASR
"Dva týždne tvrdej driny nevyšli na zmar. Je to obrovský úspech pre moju súťaž, pretože nikto nerátal s tým, že tento rok chlapci uspejú na finálovom galavečere," vyznal sa organizátor "Muža roku" Dávid Novotný, ktorý hneď po súťaži hovoril s Jánom. "Bol neskutočne šťastný, chcel, aby som všetkým poďakoval za to, že ho podporovali," odkázal.

Večer zakončil obrovským večierok, ktorý sa konal do ranných hodín. Ján Haraslín je 23-ročný študent z Bratislavy. Na finálovom večierku mu gratulovali premiérka Thajského kráľovstva Jinglak Šinavatra či predstavitelia hudobnej a modelingovej scény. "Som hrdý na to, že som Slovák," dodal Ján Haraslín, ktorého teraz čakajú pracovné povinnosti. Zúčastní sa módnych prehliadok, bude fotiť pre známych návrhárov.

Ján Haraslín má rád inteligentné ženy, ktoré majú zmysel pre humor, "žena ma musí zaujať," skonštatoval.

Ján študuje medzinárodné vzťahy v Nemecku. Český zástupca Robert Anderle sa do finálovej pätnástky neprebojoval.

Ján Haraslín