< sekcia Magazín

Timberlake a Biel sa zosobášili v Taliansku

Jessica Biel a Justin Timberlake Foto: TASR/AP Photo

Oslavy sa začali už v stredu veľkolepým ohňostrojom na pláži a drinkom na privítanie hostí v prenajatej vile a vo štvrtok pokračovali v podobnom duchu.

Brindisi/Los Angeles 20. októbra (TASR) - Hviezdy amerického šoubiznisu, herec a spevák Justin Timberlake a herečka Jessica Biel sa v piatok zosobášili v talianskom meste Fasano.

Podľa vyhlásenia, ktoré ešte v piatok poskytli magazínu People, "je úžasné byť novomanželmi". Obrad bol krásny a bolo skvelé byť v takej chvíli v spoločnosti rodiny a priateľov, uviedli 31-ročný Timberlake a 30-ročná Biel, ktorí sa zasnúbili vlani v decembri. Pár tvorili - s menšími prestávkami - od roku 2007.

Neznámy muž stojí na terase v Borgo Egnazia Resort, kde sa Jessic Biel a Justin Timberlake zosobášili.
Foto: TASR/AP Photo
Lello di Bari, starosta mesta Fasano, pre agentúru DPA uviedol, že napriek prípravám na svadbu hviezdneho páru bola atmosféra v meste pokojná. Oslavy sa začali už v stredu veľkolepým ohňostrojom na pláži a drinkom na privítanie hostí v prenajatej vile a vo štvrtok pokračovali v podobnom duchu. Svadobná párty bude trvať až do nedele.

Fasano si ako miesto svadby vyberá mnoho nastávajúcich manželských párov. Manželský sľub si tam dalo už veľa prominentov, pripomína DPA.