Quantcast
< sekcia Magazín

Nový milionár v hre Loto: Výherca jackpotu získal vyše 3.720.000 eura

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP Photo

Národná lotériová spoločnosť eviduje vo svojej histórii už 73 hráčov, ktorí sa stali vďaka číselným lotériám milionármi, poznamenala hovorkyňa Tipos.

Bratislava 1. mája (TASR) - V hre Loto padol v nedeľu v prvom ťahu jackpot 3.720.498,35 eura. V druhom ťahu dosiahla výhra 500.000 eur. TASR o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Tipos Ivana Skokanová.

Výherca jackpotu z prvého ťahu hry uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest Tiposu na západnom Slovensku. "K stávke na dva náhodné tipy – stĺpce si priplatil aj účasť v doplnkovej hre Joker. Celú stávku si ešte predplatil na päť žrebovaní a obsluhe terminálu zaplatil 12,50 eura," priblížila Skokanová. Dodala, že hráč mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní.

"Národná lotériová spoločnosť eviduje vo svojej histórii už 73 hráčov, ktorí sa stali vďaka číselným lotériám milionármi," poznamenala hovorkyňa.

Hráč, ktorý vyhral pol milióna eur, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest na strednom Slovensku. "Tento hráč sa spoľahol na svoje čísla. Svoju stávku si predplatil na dve žrebovania, a tak obsluhe terminálu zaplatil tri eurá," povedala Skokanová.

K udalosti, že padnú v jednom žrebovaní výhry v prvom poradí v oboch ťahoch, nedochádza často. Doteraz evidujú deväť takýchto žrebovaní, skonštatovala hovorkyňa.