Quantcast
< sekcia Magazín

Trúfnete si na halloweenský maratón

Ilustračné foto Foto: Cinema City

Už 30. októbra môžete zažiť v Cinema City filmový maratón v strašidelnom duchu za bezkonkurenčné ceny.

Bratislava 24. októbra (OTS) - Zvládnete jeden horor? Zaplaťte 7 eur. Zvládnete dvoj-hororový maratón? Zaplaťte len 12 eur a užijete si Halloween tak ako sa patrí, na veľkom plátne s obľúbenou Pepsi, čerstvým popcornom či nachos so syrovou omáčkou. Už 30. októbra môžete zažiť v Cinema City filmový maratón v strašidelnom duchu s filmami Halloween končí a Diablova korisť len za 12 EUR alebo si vybrať si z filmov ako Diablova korisť, Úsmev alebo Halloween končí za 7 EUR. . Zvýhodnené lístky si už teraz môžete kúpiť v predpredaji v pokladniach Cinema City.

Halloween končí
Po 45 rokoch dospieva najuznávanejšia hororová séria v histórii filmu k svojmu epickému a desivému záveru. Laurie Strode sa naposledy postaví stelesneniu zla v podobe Michael Myersa v záverečnej konfrontácii, ktorá sa nepodobá žiadnej z predchádzajúcich. Prežije len jeden z nich. Štyri roky po udalostiach zachytených vo filme Halloween zabíja žije Laurie s vnučkou Allyson a dokončuje svoje pamäte. Michaela Myersa od tej doby nikto nevidel. Lauria sa potom, čo mu dovolila určovať a riadiť jej realitu po celé desaťročia, rozhodla oslobodiť od strachu a hnevu a prijať život. Ale keď je mladý muž, Corey Cunningham, obvinený zo zabitia chlapca, ktorého strážil, zapáli to kaskádu násilia, ktorá donúti Laurie, aby sa raz a navždy postavila zlu, ktoré nedokáže ovládať.


Diablova korisť
Zvyšujúci sa počet démonických posadnutí po celom svete donúti Katolícku cirkev znovu otvoriť školu na výučbu kňazov v rituáloch exorcizmu. Tú začne navštevovať aj sestra Ann, aj keď je mníškam zakázané vykonávať exorcizmus. Hneď pri prvom prípade sa však sestra Ann stretne s tým istým démonom, ktorý v detstve posadol mamu.


Úsmev
Keď sa doktorka Rose Coterová stane svedkom zvláštnej traumatickej udalosti jedného zo svojich pacientov, začne zažívať nevysvetliteľné príhody. Jej život ovládne zdrvujúci teror aby prežila, musí sa postaviť svojej znepokojujúcej minulosti. Je to jediný spôsob, ako uniknúť tejto desivej realite.