MS vo futbale 2022

ONLINE ŠTVRŤFINÁLE MS 2022: ANGLICKO vs FRANCÚZSKO

Online prenos zo štvrťfinále MS 2022 v Katare - Anglicko vs Francúzsko.,aktualizované

MS2022: Fernandes a Pepe sa po prehre s Marokom obuli do rozhodcov

Tréner Fernando Santos však za prehrou jeho zverencov nevidí argentínskych arbitrov.

MS2022: Alves poďakoval trénerovi Titemu

Brazílčania prehrali s Chorvátskom po rozstrele zo značky 11 m.

Maroko postúpilo do semifinále po výhre nad Portugalskom

Prvú semifinálovú dvojicu tvoria Argentína a Chorvátsko.,aktualizované

Messi v mixzóne vypenil na Weghorsta: Čo pozeráš, ty hlupák?

Weghorst v rozhovore pre španielsky denník Marca povedal, že ho Messiho správanie zaskočilo.

FIFA začala disciplinárne konanie voči Argentíne a Holandsku

FIFA v oficiálnom zápise o stretnutí uviedla, že Lahoz udelil 18 žltých kariet, čo je nový rekord na MS.

Tréner Van Gaal potvrdil koniec: Opúšťam skvelý kolektív

Holandskú prehru predznamenal neúspešný pokus Virgila van Dijka, na ktorý odpovedal Messi, keď po naznačení prudkej strely poslal ľahkú loptu do stredu bránky.

Pelé vyzval Neymara, aby pokračoval v reprezentačnej kariére

Videl som ťa vyrastať, každý deň som ti fandil a konečne ti môžem zagratulovať k vyrovnaniu môjho počtu gólov v národnom drese, adresoval Pelé Neymarovi na Instagrame.

Lahoz udelil rekordných 15 žltých kariet, Martinez: Najhorší rozhodca

Argentínsky kapitán Lionel Messi sa po zápase tešil z vydretého postupu do semifinále, zároveň však v televíznom rozhovore podrobil kritike výkon španielskeho arbitra.

Počas zápasu Argentíny zomrel po skolabovaní známy americký novinár

Podľa svedectva prítomných novinárov Wahl počas predĺženia zápasu skolaboval a priamo na tribúne sa mu lekári snažili poskytnúť akútnu pomoc.

DRÁMA NA MS: Argentína zdolala Holandsko v rozstrele a je v semifinále

V boji o postup do finále nastúpia v utorok 13. decembra proti Chorvátsku, ktoré rovnako v rozstrele uspelo proti inému juhoamerickému tímu Brazílii.,aktualizované

Tite potvrdil koniec na lavičke Brazílie, Neymar sa ešte rozhodne

Brazílčania patrili k najväčším favoritom MS, no medzi najlepšiu štvoricu sa nedostali.

ŠOK V KATARE: Chorvátsko je v semifinále, Brazília na MS končí

Úradujúci vicemajstri sveta zvíťazili nad favorizovanou Brazíliou 4:2 v rozstrele z 11 m, keď po predĺžení bol stav nerozhodný 1:1.,aktualizované

ONLINE ŠTVRŤFINÁLE MS 2022: CHORVÁTSKO vs BRAZÍLIA

Online prenos zo štvrťfinále MS 2022 v Katare - Chorvátsko vs Brazília.,aktualizované

Sterling sa vrátil k anglickému tímu, absolvoval piatkový tréning

Sterling vynechal nedeľňajší osemfinálový zápas proti Senegalu (3:0), predtým bol v závere základnej skupiny proti Walesu (3:0) náhradník.

Santos poprel, že by Ronaldo hrozil odchodom z tímu

Santos však priznal, že Ronaldo nebol šťastný, keď sa dozvedel o absencii v zostave.

Obhajca Francúzsko nastúpi v šlágri štvrťfinále proti Anglicku

Francúzi zvíťazili v ôsmich z uplynulých desiatich zápasoch vo vyraďovacej fáze a túto štatistiku chcú vylepšiť proti minuloročnému finalistovi ME.

Vo štvrťfinále chce Maroko písať dejiny na úkor Portugalcov

Maroko sa v boji o semifinálovú miestenku stretne s Portugalskom a v prípade triumfu sa stane prvou africkou krajinou, ktorá sa na svetovom šampionáte dostane medzi štyri najlepšie tímy.

MS2022: Katar vyšetruje prípad úmrtia filipínskeho robotníka

Zosnulý pracovník podľa amerických médií opravoval strešné svetlá v rezorte Sealine Beach, pričom sa zošmykol z rampy a dopadol hlavou priamo na betón.

Nad štartom Aguerda vo štvrťfinále visí otáznik

Predstavitelia marockého tímu informovali, že 26-ročného stopéra čaká intenzívna liečba a zatiaľ nie je isté, či bude v sobotu k dispozícii.

Ronaldo poprel nezhody v kabíne po zápase so Švajčiarskom

Ronaldo nastúpil až v 74. minúte, keď na ihrisku nahradil Joaa Felixa. Prednosť v základe dostal Goncalo Ramos, ktorý strelil hetrik a významne prispel k postupu Portugalcov.

Sosa sa stihol zotaviť a môže nastúpiť proti Brazílii

Dvadsaťštyriročný krajný obranca vynechal osemfinálový zápas s Japonskom pre chorobu, no už sa vrátil do tréningu s tímom.

MS2022: Rice nechýbal na štvrtkovom tréningu anglickej reprezentácie

Dvadsaťtriročný stredopoliar West Hamu United vynechal pre nešpecifikovanú chorobu stredajšiu tréningovú jednotku, no na druhý deň už naplno zarezával so spoluhráčmi z národného tímu.

Brazílsky obranca Alex Sandro nestihne štvrťfinále s Chorvátskom

Tréner Tite uviedol v predvečer súboja, že tridsaťjedenročný krajný obranca sa zúčastní na záverečnom tréningu pred zápasom, no "pravdepodobne nebude k dispozícii".

Tlačovku Viniciusa prerušila mačka,hovorca jej nedal priestor

Svoje skúsenosti s túlavými mačkami v Katare majú aj anglickí reprezentanti. Ich neoficiálnym maskotom v dejisku šampionátu sa stal Dave, ktorý sa promenáduje po ich hoteli.

Luis Enrique skončil na lavičke Španielska. Kto ho nahradil?

Španielska futbalová federácia (RFEF) vo štvrtok potvrdila, že po vyradení národného tímu v osemfinále MS v Katare nepredĺži koučovi zmluvu.,aktualizované

Portugalská federácia poprela, že sa Ronaldo vyhrážal odchodom z tímu

Ronaldo je rekordér v počte odohraných zápasov v národnom drese a taktiež má na konte najviac reprezentačných gólov zo všetkých hráčov v histórii.

Zranení Portugalčania Pereira a Mendes odcestovali z Kataru

Ľavý krajný obranca Mendes nehral v úvodnom zápase proti Ghane a s Uruguajom ho po 42 minútach vystriedal Raphael Guerreiro pre svalové zranenie na ľavom stehne.

MS štvrťfinále: Chorváti chcú zastaviť brazílsku sambu

Chorváti prehrali pred štyrmi rokmi až vo finále s Francúzskom (2:4), pričom vo všetkých troch predchádzajúcich dueloch vyraďovacej fázy potrebovali na postup predĺženie alebo rozstrel.

MS štvrťfinále: Holandsko sa chce Argentíne odplatiť za MS2014

Skúsený tréner sa napriek úspešnému ťaženiu nevyhol kritike, novinári z rodnej krajiny mu vyčítali, že namiesto "totálneho" hrá jeho tím "nudný" futbal.

Sterling sa chce ešte pred štvrťfinále vrátiť k anglickému tímu

Sterling nastúpil v prvých dvoch skupinových dueloch a skóroval pri triumfe nad Iránom (6:2).

FIFA potvrdila smrť robotníka v Katare

Podľa The Athletic prišlo k smrti v tímovom hoteli saudskoarabskej delegácie.

Argentínske obavy v Katare - de Paul má vraj svalové problémy

Samotný hráč však prostredníctvom sociálnej siete Instagram oznámil, že je v poriadku.

Flick zostáva na lavičke Nemecka, tím povedie aj na domácich ME

Oznámenie prišlo po tom, ako sa Flick stretol s prezidentom DFB Berndom Neuendorfom a šéfom dozornej rady nemeckej futbalovej ligy (DFL) Hansom-Joachimom Watzkem.

Chorváti a Srbi dostali pokutu od FIFA za nenávistné prejavy

Srbi dostali pokutu 20.000 frankov (20.000 eur) za politický transparent o Kosove.

Van Dijk varuje pred Messim: Musíme byť stále v strehu

Van Dijk sa s Messim naposledy stretol na klubovej úrovni v semifinále Ligy majstrov v máji 2019.

Rice pre chorobu vynechal stredajší tréning

Zatiaľ nie je jasné, či bude Anglicku k dispozícii v sobotňajšom štvrťfinálovom dueli proti "Les Bleus".

Prezident FIFA vyjadril potešenie z doterajšieho priebehu MS

Štvrťfinále je na programe 9. a 10. decembra, šampionát vyvrcholí v nedeľu 18. decembra.

Cristiano Ronaldo poprel dohodu s Al Nassr: Nie je to pravda

Ronaldo ukončil 22. novembra po vzájomnej dohode pôsobenie v Manchestri United. S klubom Premier League sa nerozišiel v dobrom, v televíznom interview kritizoval vedenie klubu i trénera ten Haga.

Po osemfinále je top kanonierom Mbappe, ktorý vyslal aj najviac striel

Lídrami v asistenciách sú Angličan Harry Kane a Portugalčan Bruno Fernandes. Obaja prihrali na tri góly.