NHL

NHL: Kapitán Stamkos už vo finálovej sérii za Tampu Bay nenastúpi

Tridsaťročný útočník absolvoval v marci operáciu a v zápase číslo tri finálovej série sa predstavil na ľade premiérovo od februára.

NHL: Detroit získal obrancu Marca Staala z New York Rangers

Tridsaťtriročný Marc Staal v 52 zápasoch v tejto sezóne strelil dva góly a pridal 9 asistencií.

NHL: Sekera dohral so sebazaprením, Perry udržal Dallas v hre

Sekeru v 16. minúte prvej tretiny trafil pukom do vnútornej strany kolena obranca Tampy Michail Sergačov. Slovenský zadák sa v bolestiach dostal na striedačku, odkiaľ zamieril do šatne.,aktualizované

Detroit predĺžil zmluvu s kanadským útočníkom Gagnerom

Nová zmluva mu vynesie 850.000 dolárov. Zámorský klub o tom v sobotu informoval na svojej oficiálnej webstránke.

NHL: Ottawa umiestnila Ryana na listinu nechránených hráčov

Niekdajšia draftová dvojka má za sebou 13 sezón v súťaži a na svojom konte 254 gólov a 301 asistencií v 883 dueloch.

NHL: Tampa Bay zdolala Dallas 5:4 a má na dosah Stanleyho pohár

O výhre rozhodol v 67. minúte Kevin Shattenkirk.,aktualizované

NHL: MacLean bude asistentom trénera v Toronte

MacLean získal v roku 2013 Cenu Jacka Adamsa pre najlepšieho trénera zámorskej profiligy.

NHL: Montreal uzavrel lukratívnu štvorročnú zmluvu s Petrym

Tridsaťdvaročný Američan nazbieral v tejto sezóne v základnej časti 40 bodov (11+29) v 71 zápasoch.

NHL: Buffalo predĺžilo zmluvu s útočníkom Lazarom

Nová dvojročná zmluva má celkovú hodnotu 1,6 milióna dolárov.

VIDEO NHL: Tampa Bay zdolala Dallas a v sérii vedie 2:1

Do zostavy Tampy Bay sa po zranení vrátil Steven Stamkos, ktorý chýbal od konca februára. ,aktualizované

NHL: Ottawa neponúkne zmluvy Andersonovi ani Borowieckemu

Andersonovi kryli chrbát Anders Nilsson a Marcus Högberg, ale Senators sa asi budú pozerať po novej jednotke.

NHL: Sekera pred tretím finálovým duelom: Musíme sa vyhýbať vylúčeniam

Stars v druhom dueli inkasovali dokopy šesť dvojminútových trestov, v úvodnej tretine dostali v oslabeniach od Tampy Bay dva góly a blesky po víťazstve 3:2 vyrovnali stav série na 1:1.

NHL: Boughner povedie San Jose aj v budúcej sezóne

Štyridsaťdeväťročný tréner sa ujal kormidla vlani v decembri po odvolaní Petra DeBoera.

Ufa oznámila tri prípady nákazy koronavírusom, chorý je aj Granlund

Mužstvo dočasne povedie Viktor Kozlov. Podľa informácii prezidenta súťaže Alexeja Morozova v KHL doteraz zaregistrovali 43 prípadov nakazenia sa koronavírusom u hráčov.

NHL: Draisaitla vyhlásili za najúžitočnejšieho hráča základnej časti

Dvadsaťštyriročný Draisaitl už skôr dostal Art Ross Trophy pre najproduktívnejšieho hráča sezóny. ,aktualizované