NHL

NHL: Pánik strelil gól,Washington v skupine o nasadenie podľahol Tampe

Pittsburgh si v Toronte v rámci bojov vo východnej vetve poradil s Montrealom 3:1 a vyrovnal stav série predkola rozšírenej play off na 1:1.

,aktualizované

Tatarov Montreal, Chicago i Arizona postúpili do 1. kola play off

Do 1. kola play off postúpili aj hráči Arizony, ktorí zdolali v Edmontone Nashville 4:3 po predĺžení a v série uspeli 3:1 na zápasy.,aktualizované

NY Islanders postúpili do 1. kola play off

Na dnešnom víťazstve ostrovanov mal veľkú zásluhu útočník Anthony Beauvillier, ktorý zaznamenal dva góly.

NHL: Marinčin s Torontom prehral s Columbusom, hetrik Duboisa

Hokejisti Columbusu sa priblížili k postupu do play off, keď v treťom zápase predkola vo Východnej konferencii zdolali Toronto 4:3 po predĺžení a v sérii hranej na tri víťazstvá vedú 2:1. ,aktualizované

NHL: Róbert Lantoši podpísal nováčikovskú zmluvu s Bostonom Bruins

Lantošiho dohoda s Bostonom znie na jeden rok so základným ročným platom 750.000 dolárov.

NHL: Toronto povolalo Marinčina, v zostave nahradí zraneného Muzzina

Muzzin nedohral druhý duel, keď mal v tretej tretine kolíziu s Oliverom Bjorkstrandom a hlavou narazil do jeho kolena.

NHL: Chárova asistencia nestačila Bostonu proti Tampe Bay

Chára strávil na ľade 18:25 minúty a v úvode tretej tretiny prihral Chrisovi Wagnerovi na vyrovnávajúci gól na 2:2. ,aktualizované

Florida zdolala Islanders a odvrátila prvú hrozbu vypadnutia

Florida rozhodla o výhre v stredajšom súboji v úvode záverečnej tretiny.

NHL: Vancouver zdolal Minnesotu a vyrovnal stav série

Hráči New Yorku Islanders sú krok od postupu do 1. kola. V utorkovom druhom zápase predkola Východnej konferencie zdolali Floridu Panthers.,aktualizované

NHL: Edmonton uvoľnil Maximova do CSKA Moskva

Maximov pôsobil doposiaľ na farme "olejárov" v tíme Bakersfield Condors.

Raffl pre zdravotné problémy nepomôže Philadelphii v ďalšom zápase

Tridsaťjedenročný útočník nedohral úvodný duel po reštarte s Bostonom, keď sa zrazil s hráčom Bruins Jeremym Lauzonom.

NHL: Carolina zdolala NY Rangers aj v 2. zápase predkola play off

Hlavným strojcom triumfu Caroliny bol ruský útočník Andrej Svečnikov, ktorý strelil tri góly vrátane víťazného v presilovke v 22. minúte.

NHL: V kluboch vykonali vyše 7000 testov, žiaden nebol pozitívny

Kluby NHL vstúpili do "bublín" 26. júla.

Tréner Bostonu o výkone Haláka: Potrebujeme viac extra zákrokov

Boston má istú účasť v prvom kole play off, v Toronte bojuje o čo najlepšie nasadenie v ňom. Ďalšími účastníkmi skupiny sú Washington Capitals a Tampa Bay Lightning.

NHL: Halák inkasoval štyrikrát, jeho Boston nestačil na Philadelphiu

V noci na pondelok odštartovali už aj súboje v skupine o nasadenie. Boston Bruins v zostave s slovenským brankárom Jaroslavom Halákom a obrancom Zdenom Chárom podľahol Philadelphii Flyers 1:4. ,aktualizované

Hráči Bostonu vyjadrili tričkami s nápismi podporu boju proti rasizmu

Protesty proti policajnému násiliu voči afroamerickej komunite v USA vypukli po smrti Georgea Floyda v Minneapolise.

NHL: Montreal zdolal Pittsburgh, Carolina vyhrala nad New Yorkom

V úvodnom zápase rozšíreného play off zvíťazili hráči Caroliny Hurricanes nad New Yorkom Rangers 3:2. Ujali sa tak vedenia v sérii predkola play off, ktorá sa hrá na tri víťazstvá.,aktualizované

Carolina zdolala v prvom zápase po reštarte súťaže NY Rangers 3:2

Duel sa hral v Toronte, jednom z dvojice "hub cities", teda neutrálnych dejísk.,aktualizované

NÁVRAT PROFILIGY NHL: O Stanleyho pohár zabojuje osem Slovákov

Boston sa po vlaňajšej účasti vo finále Stanleyho pohára (so St. Louis 3:4 na zápasy) opäť netají najvyššími ambíciami v play off.

NHL: Boston podľahol v príprave Columbusu

Kapitán Bruins Zdeno Chára odohral v prvej obrannej dvojici vyše 16 minút.,aktualizované