NHL

Chára sa zapísal do histórie, impozantný vstup Sekerovho Dallasu

Vlaňajší finalista Dallas Stars vstúpil do nového ročníka impozantne, Nashville deklasoval 7:0.,aktualizované

NHL: Joe Thornton má zlomené rebro

Televízne kamery po súboji zachytili Thorntona zhrbeného s bolestivým výrazom v tvári.

NHL: Hokejisti nemôžu hrať v lietadle karty

Kartové hry počas letov sú pre mnohých hráčov obľúbená zábava.

NHL: Vancouveru bude dlhšie chýbať obranca Hamonic

Hamonic stihol za Vancouver odohrať v tejto sezóne päť stretnutí, v ktorých získal dve asistencie.

NHL: Montreal vyhral vo Vancouveri, Tatar si pripísal asistenciu

Boston zdolal Philadelphiu 5:4 po nájazdoch, rozhodol Jake DeBrusk. V bránke domácich dostal pred Jaroslavom Halákom prednosť Tuuka Rask.,aktualizované

Ovečkin a spol. budú Caps chýbať minimálne 4 zápasy

Štyria ruskí hokejisti sa stretli viackrát v jednej hotelovej izbe bez rúšok počas štvorzápasového tripu v Buffale a v Pittsburghu.

NHL: Obranca Manson bude Anaheimu chýbať približne šesť týždňov

Dvadsaťdeväťročný Mason odohral v tejto sezóne za Ducks tri stretnutia, v klube pôsobí siedmu sezónu.

NHL: Ovečkin so spoluhráčmi porušili protokol

Klub je zo správania hráčov sklamaný.

NHL: Toronto nestačilo na Edmonton, Tatar asistoval v drese Montrealu

Hráči Edmontonu si pripísali druhý triumf v novej sezóne, domáci naopak utrpeli druhú prehru. ,aktualizované

NHL: Profiliga odložila ďalšie zápasy Caroliny pre koronavírus v tíme

Až piati členovia tímu sú podľa COVID protokolu súťaže mimo hry, z preventívnych dôvodov musel klub zavrieť aj tréningové priestory.

NHL: Liga dočasne stiahla z obehu puky s mikročipmi

NHL pracovala na technológii, ktorá umožňuje sledovať dráhu puku, dlhých päť rokov.

NHL: MacKinnon dosiahol métu, Pittsburgh skóroval pri hre 3 na 5

O víťazstve Penguins rozhodol gól Sidneyho Crosbyho v 71. sekunde predĺženia, domáci kapitán si pripísal v zápase aj dve asistencie. ,aktualizované

NHL: Colorado vymenilo Colea do Minnesoty za Pateryna

Obaja hráči patria medzi defenzívnych špecialistov, obom zhodne vyprší kontrakt po tejto sezóne.

NHL: Duel Nashville - Carolina sa neodohrá v pôvodnom termíne

NHL informovala, že zápas sa nebude hrať z dôvodu ochrany zdravia a bezpečnosti hráčov, trénerov i personálu klubov.

NHL: Montreal opäť zdolal Edmonton, čaroval brankár Jake Allen

V drese hostí odkorčuľoval vyše 15 minút slovenský útočník Tomáš Tatar.,aktualizované

NHL: Toronto bude štyri týždne bez mladíka Robertsona

Devätnásťročný útočník si zranil koleno pri svojom debute v základnej časti profiligy.

NHL: Hokejisti Columbusu zvíťazili na ľade Detroitu

Oliver Bjorkstrand prispel k triumfu Blue Jackets gólom a asistenciou.

NHL: Hráčmi týždňa Kaprizov, Konecny a Stamkos

Dvadsaťtriročný Rus Kaprizov zažil úspešný vstup do profiligy, keď pri svojom debute rozhodol v predĺžení o víťazstve Wild nad Los Angeles 4:3 a v riadnom čase si pripísal aj dve asistencie.

NHL: Arizona minimálne dva zápasy bez kapitána Ekmana-Larssona

Kapitán "kojotov" utrpel zranenie v sobotňajšom víťaznom stretnutí so San Jose (5:3), v ktorom zaznamenal tri asistencie.