NHL

NHL: Byfuglien sa nechal suspendovať, ušetril Winnipegu peniaze

Tridsaťštyriročný obranca aktuálne zvažuje svoju budúcnosť.

NHL: Tatar pomohol gólom k víťazstvu Montrealu v príprave

Dvadsaťosemročný útočník v tretej tretine využil presilovú hru a zvýšil na priebežných 3:0.

NHL: Obranca Girardi ukončil po 13 sezónach profiligovú kariéru

Girardimu vypršala po minulej sezóne zmluva s Tampou Bay a v lete ako voľný hráč si už nový angažmán nenašiel.

NHL: Cehlárik dal v príprave gól za Boston v zápase s Philadelphiou

V drese Bruins nastúpili v prípravnom zápase pred štartom nového ročníka zámorskej NHL aj brankár Jaroslav Halák a útočník Róbert Lantoši.,aktualizované

NHL: Pánik strelil gól, jeho Washington zdolal v príprave St. Louis

Za Capitals hral aj obranca Martin Fehérváry, ktorý nebodoval.,aktualizované

NHL: Čajkovič sa vrátil z Tampy Bay do juniorskej súťaže

Osemnásťročný útočník je bez zmluvy s Lightning, okrem neho prišli o miesto v prípravnom kempe ďalší piati hráči.

NHL: Jurčo pri debute v drese Edmontonu s gólom a asistenciou

Slovenský útočník nastúpil v prvom útoku olejárov, odohral takmer 14 minút a pripísal si aj plusku a tri strely.,aktualizované

NHL: Roman opustil kemp Calgary, sezónu odohrá v juniorskej WHL

Okrem Romana neprežili prvé škrty v kádri Flames ani brankár Dustin Wolf a krídelník Dmitrij Zavgorodnij.

NHL: Boeser podpísal s Vancouvrom nový trojročný kontrakt

Boeserovi vypršala po minulej sezóne nováčikovská zmluva, no rokovania s kanadským klubom o predĺžení spolupráce dlho viazli. ,aktualizované

NHL: New Jersey so Studeničom zdolalo v príprave Boston

Calgary Flames s Adamom Ružičkom triumfovali na ľade Vancouveru Canucks 4:3.

Hráčska asociácia NHL nevyužije právo ukončiť kolektívnu zmluvu

Súčasnú kolektívnu dohodu medzi NHL a NHLPA ratifikovali v januári 2013 a jej platnosť vyprší 15. septembra 2022.

NHL: Začal sa kolotoč prípravných duelov, Pacioretty zažiaril hetrikom

Kolotoč prípravných zápasov potrvá do 30. septembra, základná časť zámorskej profiligy 2019/20 sa začne 2. októbra.

NHL: Obranca McAvoy pokračuje v Bostone, podpísal trojročnú zmluvu

Nový kontrakt vynesie mladému zadákovi celkovo 14,7 milióna dolárov.

Chára verí, že stihne štart novej sezóny

Bruins by potrebovali svojho kapitána o to viac, že im v úvode ročníka môže chýbať viacero defenzívnych opôr.

Zlomenina nohy môže oddialiť Perryho debut v drese Dallasu

Podľa agentúry AP sa Perry zranil, keď nešťastne zakopol.

Mikita trpel chronickou traumatickou encefalopatiou, ukázala analýza

Zomrel 7. augusta 2018 vo veku 78 rokov.

Marner podpísal s Torontom lukratívnu šesťročnú zmluvu

Dvadsaťdvaročný krídelník si v minulej sezóne utvoril kariérne maximá v počte gólov (26) i bodov (94).

NHL: V predsezónnych kempoch sa predstaví 20 Slovákov

Slovenský hokej bude mať zastúpenie v kempoch 13 klubov.

NHL: Fiala podpísal s Minnesotou dvojročný kontrakt

Švajčiarsky krídelník bol od 1. júla obmedzený voľný hráč.