NHL

NHL: Islanders zdolali Buffalo, o triumfe Ottawy rozhodol Duclair

Hetrikom sa v drese Ottawy blysol krídelník Anthony Duclair, ktorý v predĺžení rozhodol o triumfe domácich "senátorov" nad Columbusom 4:3.

VIDEO NHL: Chára opäť zhodil rukavice, Boston prehral v Tampe

Detroit Red Wings sa dočkal víťazstva po dvanástich prehrách, keď doma zdolal Winnipeg Jets 5:2.,aktualizované

NHL: Matthew Peca z Montrealu utrpel zranenie kolena a čaká ho pauza

Dvadsaťšesťročný útočník odohral v tejto sezóne iba štyri dueli bez bodového zisku.

VIDEO NHL: Tatar gólom prispel k víťazstvu Montrealu nad Ottawou

Dvadsaťdeväťročný krídelník dostal na začiatku tretej tretiny svojím jedenástym gólom v sezóne domácich do vedenia 2:0.,aktualizované

NHL: San Jose prepustilo trénera DeBoera, nahradil ho Boughner

Päťdesiatjedenročný Kanaďan DeBoer prišiel do San Jose v máji 2015 z New Jersey Devils a hneď v prvej sezóne ho priviedol do finále play off, premiérového v histórii klub.

Dvadsaťdeväťročný krídelník odštartoval v 33. minúte svojím desiatym gólom v sezóne obrat hostí. ,aktualizované

NHL: Dallas prepustil trénera Montgomeryho

Päťdesiatročný Montgomery bol trénerom Dallasu od mája 2018, v predchádzajúcej sezóne priviedol svojich zverencov do play off. Momentálne patrí klubu postupová šiesta priečka v Západnej konferencii.

Bettman po škandáloch: Musíme chrániť základné princípy ligy

Bettman tiež hovoril o vytvorení horúcej linky, na ktorú by hráči mohli oznámiť akékoľvek negatívne udalosti.

NHL: Boston, Tampa i Washington s prehrami, Slováci nebodovali

V bránke dostal namiesto Jaroslava Haláka prednosť Fín Tuukka Rask. ,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa Carlson, Jarry a Eichel

Jarry ako druhá hviezda zastavil v dvoch stretnutiach všetkých 61 streleckých pokusov súperov.

NHL: NY Rangers zvíťazili vo Vegas, Scheifele rozhodol o triumfe Jets

Dvadsaťtriročný brankár Georgiev zaznamenal druhý shutout v sezóne a štvrtý v kariére.,aktualizované

NHL: Philadelphia zdolala Ottawu, najvýraznejším hráčom bol Laughton

Vo veľkej kríze je Detroit, ktorý doma nestačil na Pittsburgh a prehral už jedenásty duel za sebou. ,aktualizované

Toronto opäť povolalo z farmy Marinčina

Marinčin odohral v tejto sezóne za Maple Leafs sedem zápasov bez bodového zisku, naposledy nastúpil v profilige 2. novembra.

Pánikov Washington zdolal Anaheim

Washington v zostave s ďalším slovenským útočníkom Richardom Pánikom uspel na ľade Anaheimu 3:2. ,aktualizované

Dallas s Andrejom Sekerom zdolal Winnipeg 3:2 po predĺžení, slovenský bek zaznamenal mínusový bod. Montreal v zostave s Tomášom Tatarom prehral s Coloradom 2:3.,aktualizované

NHL: Washington potvrdil post lídra víťazstvom v Los Angeles

Pittsburgh na domácom ľade zdolal obhajcu zo St. Louis 3:0. ,aktualizované

NHL: Toronto poslalo Marinčina späť na farmu

V tejto sezóne odohral v NHL sedem zápasov bez bodového zisku.

NHL: New Jersey prepustilo trénera Hynesa, tím prevzal Nasreddine

Hynes viedol Devils necelých päť sezón, počas ktorých mal bilanciu 150-159-45.

Montreal s Tomášom Tatarom sa po sérii ôsmich prehier dočkal víťazstva, keď zdolal doma New York Islanders 4:2. ,aktualizované