NHL

NHL: Draisaitl suverénne vedie bodovanie

Nemecký útočník je najlepší v produktivite v základnej časti NHL. Najlepšími strelcami sú zhodne Pastrňák a Matthews.

NHL: Devils vymenili Colemana do Tampy, Greene ide do Islanders

Tridsaťsedemročný Greene strávil v New Jersey celú svoju doterajšiu profiligovú kariéru.

Hráči Dallasu podľahli domácej Ottawe 3:4 po predĺžení. V drese Stars opäť chýbal obranca Andrej Sekera, ktorý figuroval v pozícii zdravého náhradníka.,aktualizované

NHL: Fleury s jubilejným 60. shutoutom

Jubilejný 60. shutout v kariére dosiahol Marc-Andre Fleury, jeho rytieri z Vegas zdolali New York Islanders 1:0.

NHL: Boston zvíťazil nad Detroitom, Chára s dvomi pluskami

Kapitán Bruins strávil na ľade vyše 21 minút a na konto si pripísal dva plusové body.

Tatar strelil gól, Montreal však prehral

Pod triumf Penguins sa výrazne podpísali Sidney Crosby a brankár Tristan Jarry.

Kassiana suspendovali za kopnutie Černáka na sedem zápasov

Incident sa stal v závere prvej tretine zápasu, v ktorom domáca Tampa zdolala Edmonton 3:1.

NHL: Bouwmeesterovi implantovali defibrilátor na zvládnutie arytmií

V krátkom čase ho čaká prevoz domov do St. Louis, kde zostane pod dohľadom lekárov.

NHL: Minnesota prepustila trénera Boudreaua

Minnesota vo štvrtok nevyužila dvojgólový náskok v domácom stretnutí s New Yorkom Rangers a po prehre 3:4 po nájazdoch jej patrí šiesta priečka v Centrálnej divízii.

Kassianovi hrozí za kopnutie Černáka minimálne šesťzápasový dištanc

Po jednom zo súbojov sa Černák s Kassianom do seba zamotali a útočník Edmontonu pri vstávaní kopol slovenského obrancu korčuľou do hrude.

NHL: Štyri góly Sanforda Blues nestačili, hetrik Smitha

Darilo sa aj Washingtonu, ktorý zvíťazil na ľade Colorada.,aktualizované

NHL: Obranca Weber bude chýbať Montrealu štyri až šesť týždňov

Weber sa zranil 4. februára v zápase s New Jersey. V tejto sezóne nazbieral 34 kanadských bodov za 13 gólov a 21 asistencií.

NHL: Chára dostal pokutu 5000 dolárov za krosček na Gallaghera

Chára dostal dve trestné minúty za krosček a Gallagher za hrubosť. Boston vyhral 4:1.

NHL: Dallas zaradil Radulova na listinu zranených hráčov

Radulov vynechal sobotňajší duel proti St. Louis Blues pre zranenie v hornej časti tela, ale v utork proti Caroline nastúpil.

NHL: Pastrňák pomohol hetrikom k triumfu Bostonu nad Montrealom

Boston zvíťazil na vlastnom ľade šiestykrát za sebou a má najlepšiu domácu bilanciu v celej súťaži (20-2-9). ,aktualizované

NHL: Stav Bouwmeestera je dobrý, s kapitánom Pietrangelom už žartoval

Bouwmeesterovi sa príhoda stala počas "Father's Tripu". Na vonkajších zápasoch tímu sú s hráčmi aj ich otcovia.