Daňova asistencia Columbusu nestačila, Chára prehral, Kopecký nehral

Tučniakom chýbal pre zranenie hviezdny ruský center Malkin, naopak do zostavy Penguins sa vrátil kapitán Crosby.,aktualizované

Hossa sa vyrovnal legendám Fiodorovovi a Richardovi

V historickom poradí kanadského bodovania sa Hossa dostal na 67. miesto.

Sekerova asistencia nestačila Los Angeles k úspechu nad Nashvillom.,aktualizované

Jurčo dostal hokejkou do tváre, vynechá duel s Philadelphiou

Útočníka Detroitu zasiahol v prvej tretine štvrtkového súboja s Columbusom protihráč Luke Adam hokejkou do tváre a spôsobil mu škaredú ranu v oblasti obočia.

Višňovský asistoval pri jedinom presnom zásahu Islanders, Pánik skóroval, no Toronto napokon prehralo.,aktualizované

Edmonton v zostave s Martinom Marinčinom dokázal v Pittsburghu zmazať štvorgólové manko, napokon však prehral 4:6. ,aktualizované

Vzájomný duel Pánika s Meszárošom dopadol víťazne pre útočníka Toronta

Slováci nebodovali, postavou súboja sa stal domáci center Tyler Bozak.,aktualizované

Hráči z NHL prisľúbili účasť na MS, Višňovského a Budaja neoslovia

Sýkora s Országhom navštívili v USA viacero duelov NHL a osobne sa stretli s Kopeckým, Meszárošom, Pánikom, Marinčinom, Mariánom Hossom, Chárom, Tatarom a Jurčom. ,aktualizované

Slovenský hokejista Marián Gáborík zaznamenal svoj dvadsiaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL a prispel tak k triumfu Los Angeles na ľade Colorada 5:2.

Pre Pánika to bola piata asistencia a 15. kanadský bod v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

Meszároš bude Buffalu chýbať pre zranenie hlavy

Meszároš, ktorý predbežne prisľúbil účasť na majstrovstvách sveta v ČR, odohral v prebiehajúcej sezóne za Buffalo 46 zápasov s bilanciou 3+6.

Bruins si vďaka triumfu upevnili ôsmu priečku v tabuľke Východnej konferencie.,aktualizované

Hokejista Luc Robitaille má v Los Angeles sochu

Bronzovú nepodobneninu 49-ročného šéfa obchodných operácií Kings odhalili pred zápasom s Pittsburghom Penguins.

Chárov presilovkový gól pomohol k výhre, Meszároš sa zranil

V Bostone videli diváci dôležitý zápas dvoch mužstiev, ktoré bojujú o účasť v play off. ,aktualizované

Meszároš nedohral pre zranenie duel vo Washingtone

Nešťastný moment sa udial už v treťom striedaní nášho obrancu.

Chárov gól pomohol k výhre Bruins nad Flyers

Kapitán medveďov Zdeno Chára otvoril skóre stretnutia v presilovej hre jeho šiestym gólom v ročníku.

Kanadský hokejista MacKinnon bude chýbať Coloradu 6-8 týždňov

Ak Avalanche nepostúpi do play off, v tejto sezóne si už nezahrá.

Obaja Slováci prispeli k výhram svojich mužstiev.,aktualizované

Halákovci vyhrali v Nashville, Pánik skóroval. Gáborík spasil LA Kings

NY Islanders vyhrali aj vďaka 28 úspešným zákrokom slovenského brankára Jaroslava Haláka.,aktualizované

Slovenský útočník Toronta Pánik dostal pokutu za filmovanie

Slovenský hokejový útočník Richard Pánik z klubu zámorskej NHL Toronto Maple Leafs dostal pokutu 2000 USD za filmovanie.

Meszároš hrá o zmluvu, chce prísť reprezentovať na MS

Vedenie Sabres malo po vlaňajšom letnom podpise od Meszároša veľké očakávania, ktoré vyjadrilo aj 4,125-miliónovou zmluvou.

Bergeron raz nahradí Cháru vo funkcii kapitána, tvrdí kouč Bostonu

Bergeron, ktorý pôsobí v tíme Bruins od roku 2003 a strávil v klube celú svoju doterajšiu profiligovú kariéru, by ako prirodzený líder do kapitánskej role ideálne pasoval.

Tatarovci doma zdolali Rangers, Colorado porazilo Pittsburgh

Parádnu premiéru v tíme Detroitu zažil obranca Marek Židlický, ktorý v prvom dueli po výmene z New Jersey strelil v 62. minúte víťazný gól.,aktualizované

Brankárska kovbojka na Floride. Pánik a Gáborík asistovali

Slovenský brankár NY Islanders Jaroslav Halák prehral na ľade Dallasu po predĺžení.,aktualizované

Neuvirth sa o výmene dozvedel z TV: S Halákom vytvoríme skvelý tandem

Islanders získali českého brankára z Buffala výmenou za brankára Chada Johnsona a voľbu v 3. kole budúcoročného draftu.

Výmenu Leopolda do Minnesoty si vyžiadala jeho 11-ročná dcéra

Leopold v Minnesote vyštudoval aj univerzitu, jeho rodina tam stále žije, on však za Wild nikdy nenastúpil.

Nór Zuccarello predĺžil spoluprácu s Rangers o ďalšie štyri roky

V aktuálnej sezóne si v 60 dueloch základnej časti pripísal 37 bodov.

Trenčiansky odchovanec skóroval v tretej tretine strelou spomedzi kruhov. ,aktualizované

NHL: Talbot posilou Bostonu, Caron do Colorada

Talbot sa tak stal novým spoluhráčom slovenského kapitána "medveďov" Zdena Cháru.

Olli Jokinen po dvoch týždňoch končí v Toronte, mieri do St. Louis

"Javorové listy", ktoré už nemôžu postúpiť do play off, ho poslali k ambicióznym "bluesmanom".

Halák má nového brankárskeho kolegu, Islanders vzali Čecha Neuvirtha

Neuvirth odchytal v najslabšom tíme NHL v tejto sezóne 27 zápasov, v ktorých dosiahol solídnu úspešnosť zásahov 91,8 percenta a priemer 2,99 gólu na zápas.

NHL: Židlický putuje k Tatarovi a Jurčovi do Detroitu

Detroit prevzal od "diablov" Židlického kontrakt na 4 milióny dolárov, ktorý vyprší v lete.

Česká legenda strelila premiérový gól v drese Floridy.,aktualizované

Hviezdami mesiaca február v NHL Dubnyk, Price a Ovečkin

Dubnyka vyhlásili za prvú hviezdu, keď v minulom mesiaci vychytal 11 výhier, najviac medzi ligovými brankármi.

Detroit získal z Dallasu útočníka Colea, Yandle ide do Rangers

Tridsaťšesťročný Cole v tejto sezóne v 57 zápasoch nastrieľal za Stars 18 gólov. ,aktualizované

Do Floridy mieri aj Heatley

Heatley, ktorý sa dvakrát v kariére dostal na hranicu 50 gólov za sezónu, strávil väčšinu aktuálneho ročníka na farme v AHL.

Útočník "červených krídiel" sa presadil za nerozhodného stavu 3:3, keď jeho strieľanú prihrávku v 50. minúte si korčuľou do vlastnej siete zrazil domáci obranca Roman Josi. ,aktualizované

Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák je už rekordérom jeho New York Islanders v zámorskej NHL v počte víťazstiev v sezóne. ,aktualizované

Gáborík o Sekerovi: Môže nám veľmi pomôcť

Slovenský obranca by si mal debut odkrútiť už v noci na sobotu v kalifornskom derby na ľade Anaheimu.