NHL

Dallas bez Sekeru vyhral na ľade obhajcu, rozhodol dvojgólový Hintz

Líder Západnej konferencie nestačil tentoraz na Dallas, podľahol mu 2:3 po predĺžení. ,aktualizované

NHL: Chárov míľnik si uctili zlatými rukavicami

Chcem iba ľuďom robiť radosť, povedal pri tejto príležitosti slovenský obranca.

NHL: Švajčiar Kukan podpísal nový dvojročný kontrakt s Columbusom

Dvadsaťšesťročný Kukan, ktorý nútene pauzuje od 2. januára pre zranenie kolena, by sa 1. júla stal chráneným voľným hráčom.

NHL: Bývalý hráč Toronta Brian Glennie zomrel vo veku 73 rokov

Kariéru ukončil v roku 1978 v drese Los Angeles Kings. Na ZOH 1968 získal s Kanadou bronz.

NHL: Tavares rozhodol o triumfe Toronta nad Anaheimom

Mitch Marner si pripísal tri prihrávky na gól.,aktualizované

NHL: Vedenie ligy sa v Toronte stretne s hráčskou úniou NHLPA

Hovoriť by sa malo aj o účasti profiligových hráčov na ZOH 2022 v Pekingu.

VIDEO NHL: Tatar asistenciou pomohol Montrealu k výhre nad Anaheimom

Tampa Bay v zostave s obrancom Erikom Černákom si poradila doma s Pittsburghom 4:2.,aktualizované

NHL: Seabrook podstúpil operáciu bedrového kĺbu

Tridsaťštyriročný bek nehral v NHL od decembra, keď ho klub zapísal na listinu zranených hráčov.

NHL: Kaprizov zaujal Guerina, možno sa dostane do profiligy

Kaprizova považujú za jeden z najväčších talentov mimo NHL, Minnesota ho draftovala v roku 2015 v piatom kole.

AHL: Cehlárik si pre zranenie nezahrá niekoľko dní

Cehlárik odohral v tejto sezóne AHL 39 zápasov, nazbieral 28 bodov (13+15). V troch dueloch sa predstavil aj v NHL.

New York Rangers doma zdolali Toronto 5:3. V zostave hostí nefiguroval slovenský obranca Martin Marinčin.,aktualizované

NHL: Toronto získalo z LA Campbella a Clifforda za Moorea

Dvadsaťosemročný Campbell kryl chrbát Jonathanovi Quickovi a v tejto sezóne nastúpil na 20 zápasov s úspešnosťou zákrokov 90 percent.

NHL: Fehérváryho poslal Washington späť na farmu v Hershey

Fehérváry odohral za Caps v utorok víťazný zápas s Los Angeles Kings (4:2), v ktorom odohral 19:55 minúty a pripísal si dve trestné minúty a dva plusové body.

NHL: Tatar a Černák s asistenciami, Montreal i Tampa Bay víťazne

Dallas prehral v New Yorku s Islanders 3:4 po predĺžení. Andrej Sekera v drese hostí absolvoval na ľade 15:30 minúty.,aktualizované

NHL: Fehérváry trénoval vo dvojici s Gudasom, Ovečkin zložil Samsonova

Novinár a korešpondent NHL Tom Gulitti okrem iného napísal, že na tréningu Capitals prišlo aj ku zraneniu brankára Iľju Samsonova.

NHL: Fehérváryho povolal Washington z farmy v Hershey

Dvadsaťročný hokejista odohral na farme v Hershey 45 zápasov, získal v nich 14 bodov (4+10).

NHL: Sekera prispel asistenciou k víťazstvu Dallasu na ľade NY Rangers

Tridsaťtriročný Sekera sa vrátil do zostavy Stars po tom, čo predchádzajúci zápas sledoval z tribúny ako zdravý náhradník. ,aktualizované

NHL: Chicago získalo obrancu Seelera z Minnesoty

V zámorskej profilige dosiaľ nastupoval iba za Minnesotu, aktuálne ťahú svoju tretiu sezónu v NHL.

Hviezdami týždňa v NHL sú Draisaitl, Stamkos a Miller

Draisaitl si v troch stretnutiach minulého týždňa pripísal osem bodov za dva góly a šest asistencií.

NHL: Gerbe o dva roky predĺžil zmluvu s Columbusom

Nová dvojročná dvojcestná zmluva zabezpečí 32-ročnému útočníkovi 750.000 dolárov za sezónu, pokiaľ sa udrží v profilige.