NHL

NHL: Pánik asistoval pri prehre Washingtonu s Philadelphiou

Anaheim ukončil sedemzápasovú víťaznú šnúru Colorada, Rickard Rakell rozhodol 1,2 sekundy pred koncom predĺženia o jeho triumfe 4:3.,aktualizované

NHL: Van Riemsdyk si pri blokovaní strely zlomil ruku

Zranenie utrpel v prvej tretine stretnutia, keď ho trafil puk po strele obrancu domácich Jonasa Siegenthalera.

NHL: Predators pomôžu obetiam tornád v Tennessee

Organizácia "predátorov" po katastrofe sprístupnila Bridgestone Arenu a postihnutým ľuďom objednala pizzu.

NHL: Chára odohral 1550. zápas, vyrovnal sa Delvecchiovi

Javorové listy nezvládli v San Jose tretiu tretinu, ktorú prehrali 0:3 a nevyužili šancu zvýšiť náskok v Atlantickej divízii pred Floridou.,aktualizované

NHL: Draisaitl štyrmi gólmi zničili Nashville, McDavid 1+4

Pre Draisaitla, ktorý je najproduktívnejším hráčom profiligy so 107 bodmi to je prvý štvorgólový zápas v NHL v kariére.,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Fiala, Ellis a Francouz

Ocenenie pre prvú hviezdu týždňa patrí Fialovi. Švajčiarsky krídelník zaznamenal v sledovanom období štyri viacbodové zápasy.

NHL: Stone bude chýbať Vegas niekoľko týždňov

Stone údajne nebude potrebovať operáciu, zotaviť by sa mohol pred koncom základnej časti. V tejto sezóne odohral 27-ročný hokejista 65 zápasov a zaznamenal 63 bodov (21+42).

NHL: Individuálne štatistiky vedie Draisaitl s náskokom 11 bodov

So Slovákov na čele útočník Montrealu Canadiens Tomáš Tatar.

NHL: Washington vyhral na ľade Minnesoty, Pánik sa blysol gólom

Pre dvadsaťdeväťročného útočníka to bol ôsmy presný zásah v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

NHL: Flyers zvíťazili v Madison Square Garden nad NY Rangers

Hokejisti Philadelphie Flyers zvíťazili v nedeľnom zápase NHL v Madison Square Garden nad domácim New Yorkom Rangers 5:3.

NHL: Hviezdami mesiaca sa stali Draisaitl, Zibanejad a Pastrňák

Draisaitl nazbieral vo februári v 14 zápasoch 23 bodov (10+13), najviac zo všetkých hráčov NHL.

NY Islanders si uctili Butcha Goringa, vyradili jeho číslo 91

Goring sa stal ôsmim hráčom v histórii Islanders, ktorého dres vyvesili pod strop Nassau Coliseum.

Stamkos podstúpi operáciu, Tampe bude chýbať týždne

Skúsený center, ktorý vynechal päť z posledných desiatich zápasov, nazbieral v prebiehajúcej sezóne 66 bodov (29+37) v 57 dueloch.

NHL: Tatar si vylepšil osobné maximum, Marinčin s premiérovým gólom

Tarar nazbieral v 67 dueloch prebiehajúcej sezóny 22 gólov a 39 asistencií. Doteraz najviac bodov v profilige dosiahol v uplynulom ročníku taktiež v drese Canadiens, keď ich nazbieral 58 (25+33).,aktualizované

Islanders by sa na Long Island mohli vrátiť v priebehu tejto sezóny

"Ostrovania" posledné dve sezóny striedavo nastupujú na svoje domáce súboje aj v časti Brooklyn v hale Barclays Center, kde predtým nepretržite odohrali tri ligové ročníky.,aktualizované

NHL: Útočníci Shaw a Smith budú Chicagu chýbať do konca sezóny

Shaw má otras mozgu a Smitha čaká operácia chrbta.

NHL: Francouz priviedol Colorado k piatemu triumfu za sebou

Carolina zasypala Francouza veľkým množstvom striel, za chrbát však pustil iba dva puky.,aktualizované

NHL: Kreider z New Yorku Rangers si zlomil nohu

Kreider nedávno podpísal novú zmluvu na sedem rokov v hodnote 45 miliónov dolárov

NHL: Montreal prehral s NY Rangers, Tatar 1+1, Halák víťazne

Toronto zvíťazilo na Floride 5:3 aj vďaka jednej asistencii slovenského obrancu Martina Marinčina.,aktualizované

VIDEO NHL: Vegas zdolalo Edmonton a natiahlo víťaznú sériu

Hráči Vegas triumfovali po siedmy raz za sebou, na vlastnom ľade zdolali Edmonton 3:0. Brankár domácich Marc-Andre Fleury pomohol tímu 29 zákrokmi.,aktualizované