< sekcia Nitriansky kraj

Vodičovi vraj vbehla do cesty líška, auto skončilo v priekope

Kuriózna dopravná nehoda sa stala v nedeľu 17. augusta 2014 v nočných hodinách na ceste medzi obcami Okoč a Brestovec v okrese Komárno. Foto: TASR/KR PZ v Nitre

Vo vozidle sa zranil 21-ročný vodič a jeho rovnako starý spolujazdec.

Nitra 19. augusta (TASR) – Kuriózna dopravná nehoda sa stala v nedeľu 17. augusta v nočných hodinách na ceste medzi obcami Okoč a Brestovec v okrese Komárno. Vodičovi BMW 320 D po prejdení ľavotočivej zákruty údajne vbehla do cesty líška.

„Vodič strhol volant a auto sa dostalo v šmyku do protismeru, kde zišlo z cesty. Tu sa v priekope viackrát prevrátilo na strechu,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková. Vo vozidle sa zranil 21-ročný vodič a jeho rovnako starý spolujazdec. Ich zranenia si podľa lekárskej správy vyžiadajú približne šesťtýždňové liečenie. Na vozidle vznikla pri nehode škoda za 3000 eur. Polícia v Komárne prípad vyšetruje a vedie trestné stíhanie za prečin ublíženia na zdraví.

Kuriózna dopravná nehoda sa stala v nedeľu 17. augusta 2014 v nočných hodinách na ceste medzi obcami Okoč a Brestovec v okrese Komárno.
Foto: TASR/KR PZ v Nitre