Quantcast
< sekcia Regióny

Linka MHD 33 v Bratislave bude mať pozmenenú trasu

Ilustračné foto Foto: TASR - Michal Svítok

Dôvodom je oprava obratiska Riviéra.

Bratislava 3. júla (TASR) – Autobusová linka č. 33 bratislavskej MHD bude v pondelok 5. júla premávať po zmenenej trase. Dôvodom je oprava obratiska Riviéra. Informovala o tom Eva Vozárová, hovorkyňa Bratislavskej integrovanej dopravy (BID), organizátora Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK).

"V smere z Dlhých dielov na Riviéru nebude autobus zastavovať na zastávke Janotova na Molecovej, ale v náhradnej polohe na začiatku Janotovej ulice. Následne zastaví na zastávke Segnerova na Karloveskej, ktorá bude slúžiť na prestup na električky. Priebežnú konečnú zastávku Riviéra bude mať na začiatku Molecovej ako pred rekonštrukciou Dúbravsko-karloveskej radiály,“ spresnila.

Vozárová upozornila aj na meškania niektorých vlakov linky S70 medzi Bratislavou, Dunajskou Stredou a Komárnmom, ku ktorým bude od 6. júla dochádzať z dôvodu rekonštrukcie železničnej trate v úseku Kvetoslavov – Lehnice. "Predpokladané meškanie vlakov dotknutých výlukou môže byť približne 15 minút,“ dodala Vozárová.