< sekcia Regióny

Boutique Hotel Hviezdoslav: Výnimočný medzi najlepšími

Riaditeľka Boutique Hotela Hviezdoslav v Kežmarku Sylvia Holopová Foto: Boutique Hotel Hviezdoslav

Krajší darček si riaditeľka Boutique Hotela Hviezdoslav v Kežmarku Sylvia Holopová k svojmu blížiacemu sa okrúhlemu životnému jubileu ani nemohla želať.

Kežmarok/Atény 7. októbra (OTS) - Malý hotel s veľkým srdcom opäť obstál v konkurencii najlepších hotelov sveta. V sobotu riaditeľka hotela prevzala v Aténach špeciálne ocenenie Signum Virtutis, Seal of Excellence (Pečať dokonalosti) za rok 2019, udeľované v rámci Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards, v kategórii historické boutique hotely.

Signum Virtutis je najvyššie ocenenie najlepších z najlepších v oblasti luxusnej pohostinnosti a životného štýlu. Cenu udeľuje organizácia The Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle a táto pečať dokonalosti slúži na identifikáciu a odlíšenie výnimočných od najlepších. Ide zároveň o záruku najvyššej kvality pre hosťa, ktorý hľadá ozajstný luxus.

Boutique Hotel Hviezdoslav tak opäť potvrdil, že slovenské hotely kvalitou služieb dokážu konkurovať svetovej špičke.

Sylvia Holopová: „Toto ocenenie si veľmi vážim. Zo srdca ďakujem našim priaznivcom, a najmä svojim kolegom, ktorí sa oň svojou prácou zaslúžili. Zároveň ho vnímam ako výzvu, aby sme vysoký štandard služieb, ktoré náš hotel poskytuje, nielen udržali, ale ďalej zvyšovali. Som veľmi rada, že sa nám opäť podarilo úspešne reprezentovať Slovensko, Asociáciu historických hotelov, ktorej sme členom, i naše malé mesto Kežmarok na medzinárodnej úrovni.

Boutique Hotel Hviezdoslav tiež získal európsky titul HOST OF THE YEAR 2017, udeľovaný Asociáciou historických hotelov Európy a ocenenie Luxury Boutique Hotel 2016.
Boutique Hotel Hviezdoslav: Výnimočný medzi najlepšími
Foto: Boutique Hotel Hviezdoslav