< sekcia Regióny

POZOR NA VÝLUKU autobusov, vo Vrakuni majú hody

Ilustračné foto Foto: TASR - Michal Svítok

Autobus linky 79 obsluhuje zastávku Čilížska na nástupišti linky 67, avšak z dôvodu kratšej trasy až o sedem minút neskôr po plánovanom odchode.

Bratislava 7. septembra (TASR) - Dopravný podnik Bratislava (DPB) upozorňuje na víkendovú výluku autobusov vo Vrakuni, konkrétne liniek 79 a 87 a nočnej linky N70. Dôvodom sú hody, ktoré si vyžiadali uzatvorenie kruhového objazdu z Hradskej ulice na Podunajskú. DPB o tom informuje na sociálnej sieti.

Autobus linky 79 obsluhuje zastávku Čilížska na nástupišti linky 67, avšak z dôvodu kratšej trasy až o sedem minút neskôr po plánovanom odchode. Neobsluhuje zastávky Železničná, Arménska, Podunajská, Komárovská, Toryská, Hronská a Železničná. Namiesto nich zastavuje na zastávke Žitavská.

Autobus linky 87 neobsluhuje počas celého víkendu zastávky MiÚ Vrakuňa, Estónska, Stavbárska a Toryská. Rovnako na týchto zastávkach nezastavuje aj nočná linka N70. Okrem toho autobusy jazdiace na tejto linke zastavujú na zastávkach Hronská a Dudvážska len pri jazde na ŽST Podunajské Biskupice.