Quantcast
< sekcia Regióny

DOPRAVA V BRATISLAVE JE SPOMALENÁ: Na viacerých miestach sa zdržíte

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

So zdržaním treba počítať aj na Zlatých Pieskoch pri obratisku električiek v smere do centra, kde sa zrazili dve autá.

Bratislava 11. mája (TASR) - Doprava v Bratislave je v stredu ráno na niektorých miestach opäť spomalená. Vodiči si môžu v kolónach postáť niekoľko minút. Priebežne uzatváraný je tunel Sitina. Informuje o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Nehodu dokumentujú v hlavnom meste na diaľnici D2 za odpočívadlom Lamač v smere na Stupavu, kde sa zrazili dve osobné autá s kamiónom. Čiastočne sú blokované oba pruhy, tvoria sa kolóny, tunel preto priebežne uzatvárajú. Kolóna sa tvorí už od výjazdu z Petržalky na Most Lanfranconi. Hlásené sú polhodinové zdržania na diaľnici aj na obchádzke cez Patrónku.

So zdržaním treba počítať aj na Zlatých Pieskoch pri obratisku električiek v smere do centra, kde sa zrazili dve autá. Blokovaný je ľavý jazdný pruh. Približne 15 minút si vodiči postoja na Račianskej ulici v smere do centra. Premávka sa spomaľuje aj v Petržalke, kde sa v ľavom pruhu zrazili tri autá na Námestí hraničiarov smerom od Osuského ulice.

Nehodu evidujú aj na diaľnici D1 pred Bratislavou v smere zo Senca. Blokovaný je ľavý jazdný pruh, zdržanie je zhruba desať minút. Na vjazde do Bratislavy po diaľnici D2 zo Stupavy si vodiči postoja 25 minút, na starej Seneckej ceste v smere do Bratislavy sa motoristi zdržia zhruba 20 minút.