Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 24. jún 2024Meniny má Ján
< sekcia Regióny

HORIACE AUTO AJ GARÁŽ: V Trnavskom kraji zasahovali hasiči

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Pri požiari samostatne stojacej garáže na Ulici Rudolfa Dilonga v Hlohovci zasahovali hasiči v pondelok (12. 6.) popoludní.

Šintava/Hlohovec 13. júna (TASR) – Hasiči v Trnavskom kraji zasahovali pri požiari osobného auta na R1 pri Šintave a pri požiari garáže v Hlohovci. TASR o tom informovala hovorkyňa krajských hasičov v Trnave Lena Košťálová.

Pri požiari samostatne stojacej garáže na Ulici Rudolfa Dilonga v Hlohovci zasahovali hasiči v pondelok (12. 6.) popoludní. "Po vniknutí do objektu bolo zistené, že v jeho vnútri sa nachádza vrak osobného vozidla a menšia kuchynská linka. Požiar vznikol v dôsledku nedbalostného a neopatrného správania. Pri udalosti neprišlo k zraneniu. Na mieste udalosti zasahovala hasičská jednotka z Hlohovca," uviedla Košťálová.

V ten istý deň okolo obeda prišlo k požiaru osobného motorového vozidla na 20. kilometri rýchlostnej komunikácie R1 v katastrálnom území obce Šintava pri výjazde smerom na obec Šoporňa.

"Požiar vznikol počas jazdy v motorovej časti vozidla. Pri príjazde hasičov sa posádka nachádzala mimo horiaceho vozidla. Plamene sa medzičasom stihli rozšíriť i do vnútornej časti. Následkom prevádzkovo-technickej poruchy vznikla majiteľovi škoda predbežne vyčíslená na sumu 1500 eur," informovala krajská hovorkyňa hasičov.