Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Sobota 22. jún 2024Meniny má Paulína
< sekcia Regióny

Hromadná bitka v Rimavskej Sobote: Skupina osôb napadla troch mužov

Snímka z miesta bitky. Foto: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Na miesto hromadnej bitky bola po prijatí oznámenia v popoludňajších hodinách vyslaná policajná hliadka i záchranári.

Rimavská Sobota 17. januára (TASR) - V Rimavskej Sobote došlo v utorok (16. 1.) k hromadnej bitke. Skupina osôb mala na ulici pri autobusovej stanici fyzicky napadnúť troch mužov, incidentom sa zaoberá polícia. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Na miesto hromadnej bitky bola po prijatí oznámenia v popoludňajších hodinách vyslaná policajná hliadka i záchranári. "Skupina útočníkov sa po ich príchode už na mieste nenachádzala. Policajti spolu so záchranármi pomáhali zraneným mužom," priblížila polícia s tým, že vo veci prijala trestné oznámenie, pričom ide o podozrenie z výtržníctva a ublíženia na zdraví.

Polícia v súvislosti s incidentom v súčasnosti vykonáva previerky a zhromažďuje potrebné dôkazy, k zraneniam osôb nateraz nechce poskytovať bližšie informácie. "Vykonávame aj ďalšie úkony smerujúce k riadnemu objasneniu celej udalosti. Po vykonaní všetkých potrebných úkonov a vyhodnotení všetkých dôkazov polícia rozhodne o ďalšom postupe," dodala polícia.