< sekcia Regióny

KOLÓNY V BRATISLAVE: V meste a na príjazdových cestách sa zdržíte

Ilustračná snímka. Foto: PZ SR - KR Bratislava

Zdržanie do 25 minút hlásia vodiči na diaľnici D1 na vjazde do Bratislavy smerom od Trnavy. Zhruba 20 minút si vodiči počkajú v kolónach na diaľnici D2 do Bratislavy, kde sa stojí už od Stupavy.

Bratislava 5. júna (TASR) - So zdržaním desať až 25 minút musia v stredu ráno počítať vodiči na bratislavských cestách a vstupoch do hlavného mesta. Na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny. Informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Zdržanie do 25 minút hlásia vodiči na diaľnici D1 na vjazde do Bratislavy smerom od Trnavy. Zhruba 20 minút si vodiči počkajú v kolónach na diaľnici D2 do Bratislavy, kde sa stojí už od Stupavy, v Dunajskej Lužnej smerom do Rovinky a Bratislavy, v hlavnom meste na Račianskej ulici v smere do centra a na ulici Svornosti a na Popradskej smerom do mesta. Zdržanie do 15 minút vodiči hlásia v Ivanke pri Dunaji v smere od Bernolákova do Bratislavy, v Moste pri Bratislave smerom do hlavného mesta, ale tiež na Hradskej smerom od Vrakune a na Slovnaftskej smerom do centra.

S približne desaťminútovými kolónami je potrebné podľa Stella centra počítať na viacerých úsekoch. Napríklad na diaľnici D1 pred vjazdom do Bratislavy, pred Prístavným mostom v smere od Senca, z Čiernej Vody a z Vajnôr v smere do Bratislavy či za Studeným a Miloslavovom tiež v smere do Bratislavy.