Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 26. marec 2023Meniny má Emanuel
< sekcia Regióny

Motocyklista pod vplyvom alkoholu narazil v Partizánskom do schránky

Policajti Okresného dopravného inšpektorátu z Partizánskeho boli privolaní k dopravnej nehode, pri ktorej asistoval alkohol. Foto: FB Polícia SR - Trenčiansky kraj

Pri dokumentovaní nehody policajti motocyklistu podrobili dychovej skúške s výsledkom 1,05 mg/l, čo predstavuje 2,19 promile.

Partizánske 13. septembra (TASR) - Obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 41-ročný motocyklista, ktorý v partizánskej mestskej časti Veľké Bielice spôsobil dopravnú nehodu. Pri páde z motorky sa ľahko zranil. Informovala o tom v utorok na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia.

"Muž jazdil na motocykli Suzuki po Topoľovej ulici vo Veľkých Bieliciach, keď v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy zišiel s motocyklom mimo cesty a narazil do oplotenia a schránky rodinného domu," opísali policajti.

Pri dokumentovaní nehody policajti motocyklistu podrobili dychovej skúške s výsledkom 1,05 mg/l, čo predstavuje 2,19 promile. Škodu na motocykli predbežne vyčíslili na 200 eur, na schránke a oplotení rodinného domu na 150 eur.