< sekcia Regióny

Muž čelí obvineniu z prečinu poškodzovania cudzej veci

Z prečinu poškodzovanie cudzej veci polícia obvinila 60-ročného muža z Hanušoviec nad Topľou. Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, ku skutku došlo v noci z 10. na 11. novembra. " V reštauračnom zariadení v Hanušovciach páchateľ poškodil na hracom automate displej, čím majiteľovi spôsobil škodu vo výške viac ako 390 eur," uviedla Ligdayová. Obvinený muž je stíhaný na slobode. Na snímke poškodený automat v reštauračnom zariadení v meste Hanušovce nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Foto: TASR - KR PZ v Prešove

Obvinený muž je stíhaný na slobode.

Hanušovce nad Topľou 1. decembra (TASR) – Z prečinu poškodzovania cudzej veci polícia obvinila 60-ročného muža z Hanušoviec nad Topľou. Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, k skutku došlo v noci z 10. na 11. novembra.

"V reštauračnom zariadení v Hanušovciach páchateľ poškodil na hracom automate displej, čím majiteľovi spôsobil škodu vo výške viac ako 390 eur," uviedla Ligdayová.

Vyšetrovanie prípadu podľa jej slov preukázalo, že skutku sa dopustil spomenutý miestny muž, ktorý bol z protiprávneho konania aj obvinený.

"Automat poškodil spôsobom, že oboma rukami, päsťami buchol do dvoch hracích automatov, pričom na jednom z nich poškodil dotykový panel," dodala Ligdayová s tým, že obvinený muž je stíhaný na slobode.