< sekcia Regióny

Muž v Plaveckom Štvrtku napadol dve ženy, krátko nato zomrel

V súvislosti s vyšetrovaním fyzického útoku na dve ženy začal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách trestné stíhanie, vo veci trestného činu ublíženia na zdraví. Vo vzťahu s úmrtím páchateľa, si vec na mieste prevzal vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. Foto: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

V jednom z rodinných domov mal 34-ročný muž fyzicky napadnúť dve ženy vo veku 58 a 76 rokov.

Bratislava 30. novembra (TASR) - Polícia vyšetruje okolnosti incidentu, ku ktorému došlo v utorok pred 8.30 h v obci Plavecký Štvrtok. V jednom z rodinných domov mal 34-ročný muž fyzicky napadnúť dve ženy vo veku 58 a 76 rokov. V dôsledku zdravotných komplikácií malo následne dôjsť k úmrtiu páchateľa. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Michal Szeiff.

Ako uviedol, už po príchode hliadky na miesto muž javil známky zdravotných komplikácií, kľačal na zemi a zvracal. Policajti preto na miesto privolali ďalšiu, v poradí druhú rýchlu zdravotnú pomoc (RZP). "Po jej príchode však muž už nejavil známky života a bola konštatovaná jeho smrť," priblížil hovorca.

Poškodené pri fyzickom útoku utrpeli viaceré zranenia a zlomeniny. Polícia začala v súvislosti s napadnutím trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví. "Vo vzťahu s úmrtím páchateľa si vec na mieste prevzal vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR," doplnil Szeiff.