< sekcia Regióny

VIDEO: Na Žabom majeri v Rači horí porast, zasahujú desiatky hasičov

Na Žabom majeri v bratislavskej Rači horí trávnatý porast. Na mieste zasahuje okolo 40 hasičov. "Horí na ploche 500 x 300 metrov. Požiar máme pod kontrolou," uviedlo pre TASR operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave. Foto: TASR - Michal Svítok

Horí na ploche 500 x 300 metrov. Požiar máme pod kontrolou, uviedlo pre TASR operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave.

Bratislava 16. júla (TASR) - Na Žabom majeri v bratislavskej Rači horí trávnatý porast. Na mieste zasahuje okolo 40 hasičov.

"Horí na ploche 500 x 300 metrov. Požiar máme pod kontrolou," uviedlo pre TASR operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave.Na Žabom majeri v bratislavskej Rači horí trávnatý porast. Na mieste zasahuje okolo 40 hasičov. "Horí na ploche 500 x 300 metrov. Požiar máme pod kontrolou," uviedlo pre TASR operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave.
Foto: TASR - Michal Svítok


Na Žabom majeri v bratislavskej Rači horí trávnatý porast. Na mieste zasahuje okolo 40 hasičov. "Horí na ploche 500 x 300 metrov. Požiar máme pod kontrolou," uviedlo pre TASR operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave.
Foto: TASR - Michal Svítok