< sekcia Regióny

Nové Mesto predĺžilo otváracie hodiny pre areály Kuchajda a Jama

Na snímke ľudia na prírodnom kúpalisku Kuchajda v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto 12. júla 2016, archívne foto. Foto: TASR/Andrej Galica

Oba areály zatvorila samospráva v rámci preventívnych opatrení v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu v polovici marca.

Bratislava 5. júna (TASR) – Bratislavské Nové Mesto predĺžilo od júna otváracie hodiny pre prírodný areál Kuchajda i voľnočasový priestor na šport, rekreáciu a oddych Jama. Mestská časť o tom informuje na svojej webovej stránke, ktorá zároveň zverejnila aj prevádzkové poriadky oboch areálov.

"Brány sa otvárajú už o šiestej hodine ráno, čo ocenia určite najmä športovci, ktorí si sem chodia pred prácou zacvičiť či zabehať," poznamenáva samospráva. Areál Jama sa bude až do konca septembra zatvárať o 22.00 h, areál Kuchajda o 22.30 h. Otváracie hodiny platia počas celého týždňa.

Prírodný areál Kuchajda je opätovne otvorený od 1. mája, spolu s ním otvorila mestská časť aj areál Jama. Oba areály zatvorila samospráva v rámci preventívnych opatrení v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu v polovici marca.