Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 27. marec 2023Meniny má Alena
< sekcia Regióny

Opitý muž vylomil dvere na spálni a zbil bývalú manželku

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Dcéra privolala policajtov z Púchova, ktorí agresívnemu mužovi obmedzili osobnú slobodu. V dychu mu namerali 1,6 promile alkoholu.

Púchov 25. októbra (TASR) - Púchovskí policajti obvinili 46-ročného muža z prečinu nebezpečného vyhrážania. Vylomil dvere na spálni exmanželky, zbil ju a vyhrážal sa jej smrťou. Informovala o tom trenčianska polícia na sociálnej sieti.

"Muž pod vplyvom alkoholu vyvalil dvere na spálni a exmanželku napadol. Aj napriek tomu, že sa žena kryla a snažila sa pred päsťami svojho bývalého manžela skryť pod paplónom, utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. Utrpela povrchové poranenia hlavy, mala roztrhnutú peru, poranenie lícnych a podočnicových kostí a zlomený zub," informovala polícia.

Počas útoku sa mal exmanželke neustále vyhrážať zabitím. Dcéra privolala policajtov z Púchova, ktorí agresívnemu mužovi obmedzili osobnú slobodu. V dychu mu namerali 1,6 promile alkoholu. Polícia podala návrh na väzobné stíhanie obvineného. V prípade dokázania viny mu hrozí až trojročné väzenie.