Quantcast
< sekcia Regióny

Na nitrianskom sídlisku sa opäť uskutoční Klokočinský jarmok

Klokočinský jarmok, archívna snímka. Foto: TASR/Henrich Mišovič

Vo večerných hodinách sa sídlisko Klokočina bude zabávať s párty kapelou Replay Band, uviedli organizátori.

Nitra 24. augusta (TASR) – Tradičné špeciality, kultúrny program a množstvo koncertov ponúkne 19. ročník Klokočinského jarmoku. Na najväčšom nitrianskom sídlisku Klokočina sa bude po minuloročnej pandemickej prestávke konať v piatok 27. a v sobotu 28. augusta.

V prvý deň sa na jarmočnom pódiu predstaví folklórny súbor (FS) Tradícia z Dražoviec a FS Nevädza. Pre deti je pripravené predstavenie Divadla z klobúka a koncerty zoskupení Swingless Jazz Ensemble, Close Harmony Friends a mix slovenských a svetových hitov v podaní Cimbal Brothers. „Vo večerných hodinách sa sídlisko Klokočina bude zabávať s párty kapelou Replay Band,“ uviedli organizátori.

Druhý jarmočný deň otvorí predstavenie Harry Teatra, po ktorom bude nasledovať blok dobových tancov z obdobia renesancie v podaní Šermiarskej skupiny Tostabur. Po vystúpení nitrianskych hudobníkov bude nasledovať koncert kapely Smola a hrušky. „Záver jarmoku vyplní večerný koncert skupiny The Backwards, ktorá zahrá hity legendárnej liverpoolskej skupiny Beatles,“ pripomenuli organizátori.