Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 25. február 2024Meniny má Frederik a Frederika
< sekcia Regióny

JAZDIL ZO STRANY NA STRANU: V podozrivom aute našli drogy

Policajná hliadka zastavila auto, ktoré na sídlisku Lúky vo Vrábľoch jazdilo zo strany na stranu. Foto: FB Polícia SR - Nitriansky kraj

Policajti v aute našli sklenenú fľašu s komponentom na fajčenie marihuany. Vodič sa priznal, že ju pred asi dvomi týždňami použil na fajčenie marihuany.

Vráble 21. augusta (TASR) - Policajná hliadka zastavila auto, ktoré na sídlisku Lúky vo Vrábľoch jazdilo zo strany na stranu. Ako uviedla polícia, pri následnej kontrole hliadka zistila, že 18-ročný vodič aj jeho 17-ročný spolujazdec mali pri sebe drogy.

Policajti v aute našli sklenenú fľašu s komponentom na fajčenie marihuany. Vodič sa priznal, že ju pred asi dvomi týždňami použil na fajčenie marihuany. "Následne vydal deväť kusov plastových vreciek s obsahom zelenej sušenej rastliny, digitálnu váhu, drvičky a semienka. Spolujazdec tiež povedal, že má pri sebe drogy, a policajtom dobrovoľne vydal plastové vrecko s obsahom zelenej sušenej rastliny," informovala polícia.

Obaja mladíci boli hneď po kontrole zadržaní a boli s nimi vykonané ďalšie procesné úkony. "Sú podozriví z drogovej trestnej činnosti," doplnila polícia.