< sekcia Regióny

Nehoda pri obci Cífer si vyžiadala jeden ľudský život

Polícia v neskorých nočných hodinách v stredu 1. apríla 2020 zasahovala pri tragickej dopravnej nehode na hlavnom ťahu pri obci Cífer smerom na Kaplnú. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová. Vodič z okresu Malacky viezol v osobnom aute ďalších štyroch spolujazdcov. "Pri jazde pravdepodobne nezvládol vodič rýchlosť a riadenie auta. Skončil mimo cestu, kde narazil do stromu. Náraz neprežil 21-ročný vodič, dve osoby utrpeli ťažké zranenia a dvaja sa zranili ľahko. Zranení boli prevezení do nemocnice. Okolnosti tragickej nehody vyšetrujeme ako usmrtenie," uviedla Linkešová. Polícia upozorňuje najmä mladých ľudí, aby na cestách zbytočne neriskovali a pokiaľ to nie je pre nich nevyhnutné. Foto: TASR - Krajského PZ v Trnave

Vodič z okresu Malacky viezol v osobnom aute ďalších štyroch spolujazdcov.

Cífer 2. apríla (TASR) – Dopravná nehoda, ktorá sa stala v neskorých nočných hodinách v stredu (1. 4.) na hlavnom ťahu pri obci Cífer smerom na Kaplnú, si vyžiadala jeden ľudský život. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová.

Vodič z okresu Malacky viezol v osobnom aute ďalších štyroch spolujazdcov. "Pri jazde pravdepodobne nezvládol vodič rýchlosť a riadenie auta. Skončil mimo cesty, kde narazil do stromu. Náraz neprežil 21-ročný vodič, dve osoby utrpeli ťažké zranenia a dvaja sa zranili ľahko. Zranení boli prevezení do nemocnice. Okolnosti tragickej nehody vyšetrujeme ako usmrtenie," uviedla Linkešová.

Polícia upozorňuje najmä mladých ľudí, aby na cestách zbytočne neriskovali a pokiaľ to nie je pre nich nevyhnutné, aby nesadali za volant a zostali radšej doma. "Treba si uvedomiť, že pri vážnych dopravných nehodách nejde o život len zúčastneným osobám, ale aj všetkým záchranným zložkám a policajtom, ktorí zasahujú na mieste," doplnila krajská policajná hovorkyňa.