Quantcast
< sekcia Regióny

SKONČIL V DREVENOM ALTÁNKU: Opitý vodič prerazil autom plot

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, vodič mal pri prejazde zákrutou zísť z vozovky na príjazdovú plochu k rodinnému domu. Foto: FB Polícia SR - Trenčiansky kraj

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, vodič mal pri prejazde zákrutou zísť z vozovky na príjazdovú plochu k rodinnému domu.

Beluša 20. júna (TASR) – Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili považskobystrickí policajti 28-ročného vodiča. V pondelok nadránom prerazil v obci Beluša oplotenie rodinného domu a narazil do dreveného altánku. V dychu mu namerali takmer 2,3 promile alkoholu.

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, vodič mal pri prejazde zákrutou zísť z vozovky na príjazdovú plochu k rodinnému domu. Tam prerazil oplotenie a skončil v drevenom altánku. V čase nehody v ňom nikto nebol.

"Vodič bol podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok bol 2,29 promile alkoholu v dychu. Vodič aj spolujazdec utrpeli ľahké zranenia. Majiteľovi nehnuteľnosti bola spôsobená škoda vo výške asi 5000 eur," informuje polícia.