Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Sobota 24. február 2024Meniny má Matej
< sekcia Regióny

POZNÁTE HO? Polícia pátra po mužovi, ktorý zničil dvere autobusu

Polícia pátra po totožnosti muža (na snímke), ktorý v pondelok 22. mája 2023 na autobusovej zastávke na Ulici Hany Meličkovej v Bratislave rozbil sklenenú výplň na dverách autobusu mestskej hromadnej dopravy. Spôsobil tak škodu vo výške 500 eur. Foto: Facebook Polície SR - Bratislavský kraj

Vodič autobusu muža upozornil, že pre porušenie prepravného poriadku musí vystúpiť.

Bratislava 24. mája (TASR) - Polícia pátra po totožnosti muža, ktorý v pondelok (22. 5.) na autobusovej zastávke na Ulici Hany Meličkovej v Bratislave rozbil sklenenú výplň na dverách autobusu mestskej hromadnej dopravy. Spôsobil tak škodu vo výške 500 eur. Bratislavská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Vodič autobusu muža upozornil, že pre porušenie prepravného poriadku musí vystúpiť. Po vystúpení sa mal presúvať pozdĺž autobusu a nohou kopať do stien. "Až prišiel k prednej časti a tam opäť pravou nohou kopol do sklenenej výplne dvojdverí, ktorá sa následne rozbila," doplnila polícia.

Vyzvala občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu, aby ju kontaktovali.