< sekcia Regióny

Pátrajú po útočníkovi, ktorý zákerným spôsobom ublížil mužovi (30)

Polícia pátra po neznámom páchateľovi (na snímke), ktorý v máji v Bratislave zákerným spôsobom ublížil 30-ročnému mužovi. Foto: TASR/KR PZ

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní.

Bratislava 9. júla (TASR) - Polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý v máji v Bratislave zákerným spôsobom ublížil 30-ročnému mužovi. Informuje o tom dnes bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní.

"Doposiaľ neznámy páchateľ dňa 10. mája krátko pred 02.45 h na Michalskej ulici pribehol zozadu a následne vo výskoku kopol do zátylku 30-ročného muža, ktorý spadol prednou časťou hlavy na kamennú dlažbu," opísal útok policajný hovorca.

Napadnutého muža previezli do jednej z bratislavských nemocníc, kde ho hospitalizovali. Páchateľ podľa polície z miesta následne utiekol na neznáme miesto.

Ide o muža, ktorý mal oblečené dlhé nohavice, bundu s dlhým rukávom a obuté mal tenisky čiernej farby. "Ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na fotografiách, žiadame, aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," uzavrel hovorca.