< sekcia Regióny

VIDELI STE HO? Polícia pátra pri Kunovskej po nezvestnom Závodnom

Senickí pátrači aj v pondelok pátrali po nezvestnom 57-ročnom Milanovi Závodnom, ktorý je nezvestný už takmer dva mesiace. Foto: TASR – KR PZ v Trnave

Svedkovia si ho pamätajú oblečeného v tričku bez rukávov, na sebe mal krátke modré nohavice a tenisky.

Senica 2. augusta (TASR) – Senickí pátrači aj v pondelok pátrali po nezvestnom 57-ročnom Milanovi Závodnom, ktorý je nezvestný už takmer dva mesiace. Posledné indície k osobe viedli ku Kunovskej priehrade, kde pôsobili v spolupráci s poriečnym oddelením polície a špeciálne cvičeným psom Zollym. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Mária Linkešová. Muža sa aj napriek úsiliu vypátrať nepodarilo.

Hľadaného muža naposledy ho videli v piatok 11. júna večer zamestnanci Syrárne Havran v Senici, kde pracuje. Odvtedy sa nikomu neozval. Závodný je 175 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má krátke prešedivené vlasy a hnedé oči. Svedkovia si ho pamätajú oblečeného v tričku bez rukávov, na sebe mal krátke modré nohavice a tenisky.

„Ak niekto nezvestného za posledné dni videl, akékoľvek informácie nám môžu pomôcť pri jeho rýchlejšom vypátraní. Kontaktovať nás možno na bezplatnom čísle 158 alebo aj cez sociálnu sieť," doplnila Linkešová.