Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Utorok 23. júl 2024Meniny má Oľga
< sekcia Regióny

POLÍCIA: Počas inaugurácie prezidenta čakajú vodičov obmedzenia

Ilustračná snímka. Foto: TASR - Martin Baumann

Počas celého dňa je potrebné sa striktne riadiť aktuálne platnými obmedzeniami vo vzdušnom priestore, doplnila polícia.

Bratislava 14. júna (TASR) - Polícia pripomína sobotňajšie (15. 6.) dopravné obmedzenia v Bratislave súvisiace s inauguráciou prezidenta SR. Bratislavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

Pri Redute a okolí bude vylúčenie cestnej premávky pre individuálnu aj hromadnú dopravu od 07.00 do 13.30 h. Staromestská ulica bude obojsmerne uzavretá od 12.30 do 15.30 h od Mosta SNP po Hodžovo námestie pre všetku dopravu. Obmedzenie cestnej premávky bude aj v okolí Mohyly generála M. R. Štefánika v čase od 16.00 do 17.00 h a v okolí hradu Devín v čase od 16.30 do 17.30 h.

Uzatvorenie komunikácií bude po trase Hodžovo námestie, Staromestská ulica, Most SNP, diaľničný obchvat diaľnice D1 v smere od Mosta SNP po Letisko M. R. Štefánika v čase približne od 16.00 do 16.30 h. Taktiež po trase Ivanka pri Dunaji, diaľničný obchvat D1 v smere od Letiska M. R. Štefánika, diaľnica D2 po križovatku s diaľnicou D4, Devínska Nová Ves, Devín v čase približne od 16.30 do 17.00 h.

Polícia vyzýva vodičov, aby sa uvedeným úsekom vyhli a pokiaľ to situácia umožňuje, aby využili alternatívnu trasu. Tiež upozorňuje na obmedzenia súvisiace s prevádzkou bezpilotných prostriedkov. "Počas celého dňa je potrebné sa striktne riadiť aktuálne platnými obmedzeniami vo vzdušnom priestore," doplnila polícia s tým, že o prípadných ďalších dopravných obmedzeniach bude verejnosť včas informovať.