Quantcast
< sekcia Regióny

PLUHOM VRAZIL DO AUTOBUSU: Muž nafúkal 1,75 promile

Po nehode z miesta odišiel, na konci obce zišiel na pole a následne do lesného porastu, kde sa s malotraktorom prevrátil na bok. Foto: FB Polícia SR - Košický kraj

Po nehode z miesta odišiel, na konci obce zišiel na pole a následne do lesného porastu, kde sa s malotraktorom prevrátil na bok.

Husák 20. januára (TASR) – Polícia v Sobranskom okrese vyšetruje prípad muža, ktorý v utorok (18. 1.) spôsobil v obci Husák dopravnú nehodu a z jej miesta ušiel. Po tom, ako vodič malotraktora domácej výroby narazil pluhom do autobusu, pri dychovej skúške nafúkal, informovalo košické krajské policajné riaditeľstvo na sociálnej sieti.

"V utorok popoludní viedol 57-ročný muž z okresu Sobrance malotraktor domácej výroby bez evidenčných čísel, pričom v obci Husák nevenoval pozornosť vedeniu vozidla a pluhom na odhŕňanie snehu, ktorý mal nainštalovaný na malotraktore, zachytil ľavú stranu autobusu, ktorý v tom čase stál v opačnom smere jazdy," priblížila polícia. Po nehode z miesta odišiel, na konci obce zišiel na pole a následne do lesného porastu, kde sa s malotraktorom prevrátil na bok. Odtiaľ odišiel peši.

"Po vypátraní ho policajti podrobili dychovej skúške s výsledkom 1,75 promile," uzavrela polícia.