Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Sobota 30. september 2023Meniny má Jarolím
< sekcia Regióny

POZNÁTE ICH? Polícia z B. Bystrice pátra po totožnosti dvoch žien

Dámy na fotografiách by mohli mať informácie k neoprávnenému zaobstaraniu cudzej peňaženky, v ktorej sa nachádzala finančná hotovosť vo výške 55 eur, ako aj osobné doklady či platobná karta k bankovému účtu. Foto: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

Dámy na fotografiách by mohli mať informácie k neoprávnenému zaobstaraniu cudzej peňaženky, v ktorej sa nachádzala finančná hotovosť vo výške 55 eur, uviedli policajti.

Banská Bystrica 6. februára (TASR) – Odbor kriminálnej polície v Banskej Bystrici pátra po totožnosti dvoch žien, ktoré potrebujú vypočuť v súvislosti s vyšetrovaním prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku. Informovala o tom v pondelok banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti. Občanov žiada o pomoc a spoluprácu pri pátraní.

"Dámy na fotografiách by mohli mať informácie k neoprávnenému zaobstaraniu cudzej peňaženky, v ktorej sa nachádzala finančná hotovosť vo výške 55 eur, ako aj osobné doklady či platobná karta k bankovému účtu. Prostredníctvom nej sa uskutočnilo viacero neoprávnených výberov peňazí, ako aj pokusov o výber, čím majiteľovi vznikla škoda vo výške 755 eur," uviedli policajti.

Akékoľvek poznatky alebo informácie, ktoré by pomohli k stotožneniu osôb, treba oznámiť na telefónnom čísle 158.