Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 15. júl 2024Meniny má Henrich
< sekcia Regióny

Polícia začala v súvislosti s úmrtím mladej ženy stíhanie pre zabitie

Ilustračná snímka. Foto: TASR - Pavel Neubauer

Zadržali dvoch mužov vo veku 23 a 25 rokov, ktorí sú momentálne umiestnení v cele policajného zaistenia.

Nové Mesto nad Váhom 11. novembra (TASR) - Policajti začali v súvislosti s úmrtím 21-ročnej ženy, ktorú našli v byte v Novom Meste nad Váhom, trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia. Zadržali i dvoch mužov. Informovala o tom v sobotu na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia.Okolnosti úmrtia ženy, ku ktorému došlo v noci na piatok (10. 11.), policajti vyšetrujú. "Polícia na mieste vykonala obhliadku miesta činu, počas ktorej bolo zaistených viacero stôp. Telo nebohej 21-ročnej ženy bolo zaslané na súdnoznaleckú pitvu s cieľom zistenia presnej príčiny smrti," uviedli policajti.

Počas piatka aj soboty policajti vykonali niekoľko výsluchov osôb a ďalších procesných úkonov. Zadržali aj dvoch mužov vo veku 23 a 25 rokov, ktorí sú momentálne umiestnení v cele policajného zaistenia.

"Môžeme ubezpečiť verejnosť, že polícia robí všetky potrebné kroky k tomu, aby bola táto tragická udalosť náležite objasnená. Avšak vzhľadom na stále prebiehajúce procesné úkony nie je momentálne možné poskytnúť podrobnejšie informácie," ozrejmila polícia.