< sekcia Regióny

Polícia zaznamenala tvorbu kolón v križovatke pri obci Studené

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Vodičov polícia vyzýva, aby išli predpísanou rýchlosťou, bezdôvodne nespomaľovali, jazdu prispôsobili hustote cestnej premávky a nenechávali zbytočne veľké rozstupy medzi vozidlami.

Bratislava 9. decembra (TASR) - Pre uzáveru Vinohradníckej ulice v bratislavských Podunajských Biskupiciach zaznamenala polícia tvorbu kolón v križovatke ciest II/572 a III/1053 pri obci Studené v smere do Bratislavy. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave o tom informuje na sociálnej sieti, kde aj zverejnilo vodičom odporúčania, ako predísť spomaľovaniu premávky.

Vodičov jazdiacich týmto úsekom polícia vyzýva, aby išli predpísanou rýchlosťou, bezdôvodne nespomaľovali, jazdu prispôsobili hustote cestnej premávky a nenechávali zbytočne veľké rozstupy medzi vozidlami.

"Za účelom zabezpečenia priepustnosti uvedenej križovatky, ako aj križovatky ulíc Hlavná - Košariská - Jánošíkova v Dunajskej Lužnej, budú policajti v prípade potreby usmerňovať cestnú premávku, a to najmä v čase rannej a popoludňajšej špičky," avizuje polícia. Dopravnú situáciu bude v utorok (10. 12.) ráno monitorovať aj z vrtuľníka.